Usługi Projektowo Budowlane ADAC Wykonawstwo
81-334 Gdynia
Polska 39
  • 691-041-160
  • biuro@adacprojekty.pl
  • www: adacprojekty.pl

Usługi Projektowo Budowlane ADAC Tomasz Witomski świadczy usługi instytucjom oraz inwestorom indywidualnym doceniającym wartość partnera, który w sumienny i twórczy sposób poszukuje możliwie najlepszego rozwiązania dla każdego projektu.

Oferujemy skuteczne rozwiązania od koncepcji zamierzenia inwestycyjnego poprzez projekt budowlany po budowę obiektu oraz prace wykończeniowe. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie, ciężką pracę i uczciwość tworzymy takie relacje z inwestorem, aby chciał realizować z nami swój następny projekt.

Uważamy, że współpraca z jednym partnerem, który jest w stanie poprowadzić cały projekt od koncepcji, aż do prac wykończeniowych czyni proces budowania sprawniejszym i bardziej efektywnym.

U.P.B. ADAC dobierając zaufanych partnerów i stosując wyłącznie sprawdzone technologie, gwarantuje sukces całości przedsięwzięcia. Dążymy do tego, aby klient, z którym współpracujemy chciał zrealizować z nami swój następny projekt!

Jakość to klucz do sukcesu w każdej branży. W budownictwie jest ona tym ważniejsza, iż wpływa na bezpieczeństwo użytkowników wznoszonych przez nas budynków.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Inwestorów oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych mających wspomóc klientów w ich potrzebach w zakresie inwestycji budowlanych. Obsługujemy odbiorców w obszarze formalno-prawnym i technicznym koniecznym do sprawnego przeprowadzenia każdej inwestycji.

Świadczymy usługi budowlane w zakresie:

  • przygotowanie projektów koncepcyjnych i budowlanych

  • fit out powierzchni biurowych

  • wznoszenia kompletnych budynków i budowli (domy jednorodzinne i wielorodzinne, obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe):

  • inwestycji "pod klucz"

 • wykonywania specjalistycznych robót wykończeniowych (tynkarskich, posadzkarskich, malowania, zabudowy gipsowo-kartonowej, itp.)

  • realizowania robót remontowych, modernizacyjnych i adaptacyjnych obiektów

  • przeprowadzania rozbiórek i burzenia obiektów budowlanych

  • prowadzenia generalnego wykonawstwa i koordynacji robót

  • przygotowania inwestycji budowlanych i remontów

  • kompletacji dostaw materiałów i usług dla budownictwa

  • nadzór inwestycji budowlanych

Dbając o najwyższą jakość usług oraz satysfakcję naszych Inwestorów stosujemy wysokiej jakości surowce i materiały oraz nowoczesne technologie budowlane wykorzystywane obecnie na świecie.

Jesteśmy do dyspozycji naszego Inwestora nie tylko w okresie trwania inwestycji, ale także służymy wsparciem na etapie prac przygotowawczych związanych z obiektem, jak i po zakończeniu wykonania inwestycji.

 

Nasz zespół

Od wielu lat marka U.P.B ADAC kojarzy się Klientom z profesjonalizmem i wysoką jakością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb odbiorców. Dzięki naszym inżynierom, specjalistom i fachowcom nasi Inwestorzy mogą się cieszyć inwestycjami zrealizowanymi zgodnie z ich oczekiwaniami.

Kluczowym zasobem firmy U.P.B. ADAC są ludzie, którzy tworzą nasze przedsiębiorstwo pracując w nim od samego początku. Od lat trzon naszego zespołu stanowią Ci sami pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych i trudnych inwestycji.

Zespół fachowców wspierany jest przez Kierownika Budowy oraz inżynierów z branż pokrewnych celem przygotowania inwestycji od momentu jej planowania do chwili przekazania obiektu do użytku dla Inwestora.

mantra