Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Orion Wykonawstwo
20-234 Lublin
Mełgiewska 80
  • 794 984 100
  • kontakt@spokojna2.pl
  • http://spokojna2.pl/

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Orion

Kim jesteśmy?

ORION jest znaczącym deweloperem na terenie Lublina. W przeciągu kilkunastu lat działalności wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 200 000 m2.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Cyrkoniowym, zlokalizowanym przy ulicy Cyrkoniowej. Aktualnie trwają także prace projektowe nad kolejnymi etapami Osiedla Poręba Roztocze.

 

Nasza historia

Firma ORION powstała w czerwcu 1993 roku, jako firma zajmująca się m.in. produkcją stolarki aluminiowej. Od 1998 roku jako pierwsza na Lubelszczyźnie rozpoczeła budowę mieszkań w systemie deweloperskim.

Firma koncentruje swoje działania na rynku Lubelskim. Zgodnie ze swoją strategią ekspansji systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz produkcyjno – magazynowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Firma Orion tworzy unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie, które rozwijają i kształtują przestrzeń publiczną w Lublinie.

Przez lata swojej działalności firma oddała do użytku ponad 3000 mieszkań, budynki biurowe o powierzchni 5000 m² oraz ponad 10000 m² powierzchni produkcyjno – magazynowej.

Obecnie sztandarową inwestycją biurową firmy ORION jest budynek biurowy Spokojna II w ścisłym centrum Lublina, oferujący 18 500 m² powierzchni biurowej oraz ponad 3600 m² powierzchni usługowej na parterze budynku.

Od 2011 firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Za swoją działalność otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Dowiedz się więcej
Oferty firmy
Spokojna II

Spokojna II

Miasto: Lublin

Zarządzane obiekty
Spokojna II

Spokojna II

Miasto: Lublin

mantra