Cudny.com Wykonawstwo
04-247 Warszawa
Chełmżyńska 16
  • 608 888 360
  • cudny@cudny.com
  • https://www.folie-matowe.pl/

Firma Cudny.com oferuje oklejanie biur i witryn folią matową, loga firmowe na recepcję, wyklejanie fototapet oraz oznaczenia administracyjne do budynków.

 

-  Folie matowe naczej zwane mrożonymi to dzisiaj nieodłączny element dekoracyjny w biurze. Wszędzie, gdzie jest szkło, folie matowe stają się jego naturalnym dopełnieniem. Wyglądają elegancko i zapewniają większą intymność w pomieszczeniach. Folie zastępują piaskowanie szkła, są łatwo usuwalne i można w nich wycinać dowolne wzory, loga firmowe, napisy itp. Naszym klientom oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie doboru folii. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na wykonywanie pracy rzetelnie i dokładnie. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz godziny montażu nie kolidujące z pracą biura.

W swojej ofercie posiadamy również wiele rodzajów folii min. przeciwsłoneczne, suchościeralne, ochronne, antywłamaniowe.

 

- Loga Firmowe  znajdują się dzisiaj w każdym nowoczesnym biurze. Wykonane w formie przestrzennej stanowią niezastąpiony element niebanalnej recepcji. To również personalizacja nowoczesnego biura. Jest to element przeważnie od razu „rzucający się” w oczy dla odwiedzających firmę, można powiedzieć, że jest to wizytówka firmy. W dużej mierze od niej zależy pierwsze wrażenie, które jak wiemy może być tylko jedno.

 

- Fototapety na ścianie to doskonały pomysł na zmianę wystroju wnętrza. Dobrze dobrana fototapeta potrafi podkreślić styl oraz charakter panujący w danym pomieszczeniu.

 

Współpracujemy z czołowymi firmami fit-outowymi działającymi na rynku warszawskim i ogólnopolskim.

 

 

Kontakt:

 

Cudny.com

ul.Chełmżyńska 16

04-247 Warszawa

tel. Zobacz kontakt608 888 360

email: Zobacz kontaktcudny@cudny.com

https://www.folie-matowe.pl/

 

mantra