TORK triboard

Jakie rolety wybrać do biura?

ReflexSun - Rolety Screen (Refleksole)
Mogłoby się wydawać, że wszystkie rolety są takie same i nie ma znaczenia to, które z nich zamontujemy w oknach naszego biura. To jednak tylko pozory...

 

Nie tracąc widoku z okna

Korzystanie z rolet wewnętrznych wymaga ich opuszczenia, co niestety często równoznaczne jest z zasłonięciem widoku na zewnątrz. Stwarza to niemiłe uczucie zamknięcia, którego nie lubi większość pracowników. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, refleksole mają jednak tę zaletę, że dzięki innowacyjnej budowie pozwalają podziwiać widoki z okna. Specjalna faktura materiału odbija promienie słoneczne, ale nie zasłania szczelnie szyby. Mimo opuszczonych refleksoli można wciąż zerknąć na zieleń rosnącą przy budynku lub podziwiać życie miasta. Jednocześnie refleksole nie są barierą także dla światła dziennego. Dzięki temu miejsce pracy jest jasne i dobrze doświetlone.

 

Montaż refleksoli zwiększa komfort pracy. Nie tylko przeciwdziała nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrz, ale także chroni przed męczącymi wzrok odbiciami słońca na ekranach komputerów. Struktura osłon, umożliwiająca swobodne spoglądanie na zewnątrz, pozwala cieszyć się widokami z okna, przeciwdziałając poczuciu zamknięcia.

 

  • 1
  • 2

2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Liliana Gomowska :
Do biura doskonałym pomysłem będą żaluzje pionowe verticale, choć rolety również zawsze się bronią. Może rolety dzień noc byłyby najbardziej funkcjonalne.
https://www.knall.com.pl/
19 czerwca 2018 11:25
mantra