Szybko, bezpiecznie, wygodnie z media portami OE Electrics

PLUTO
Dziś urządzenia mobilne są bardzo popularne. Nic więc dziwnego, że ich masowość spowodowała zwiększone zapotrzebowanie na dostęp do zasilania w miejscach publicznych. Mimo coraz większej powszechności ładowarek wciąż zapominamy o wielu ważnych aspektach związanych z korzystaniem z nich.

 

Jeśli ładowarka to TUF

Szukając dobrej ładowarki warto zwrócić uwagę na TUF 5A. Jest ona najbardziej zaawansowaną technologicznie ładowarką USB na rynku. Jaka jest specyfikacja techniczna ładowarki TUF? Moc 5A, napięcie 5V oraz IDR (Inteligentne Rozpoznawanie Urządzenia) sprawiają, że jest ona w stanie ładować dwa urządzenia jednocześnie przy zachowaniu optymalnych parametrów. Cechuje ją także mocne gniazdo USB, wysoka wydajność (>90 proc.), niskie zużycie energii (<0.045W), zabezpieczenie przed przeładowaniem, filtr przeciwprzepięciowy, filtr przeciwzakłóceniowy oraz kontrola temperatury. Posiada ona także certyfikaty takie jak IEC/UL/FCC. Każda ładowarka TUF jest testowana aż pięć razy. Najpierw przechodzi ona test wydajności za pomocą transformatora zbudowanego na zamówienie, potem test funkcjonalności/dopasowania. Przeprowadzany jest także test ładowania (4 godziny ładowania przy pełnym obciążeniu). Pozostałe testy to test gniazda (funkcjonalny i wizualny) oraz test ostateczny tj. po zamontowaniu gniazda do modułu zasilającego.

Wspomnieliśmy już, jak ważne jest bezpieczeństwo. Również w tym aspekcie ładowarka TUF5A sprawdza się znakomicie. Ochrona przez przeciążeniem oraz przed spadkiem napięcia w połączeniu w najlepszą w tej klasie wydajnością sięgającą poziomu 91 proc. sprawia, że TUF5A jest aktualnie najlepszą dostępną ładowarką USB na świecie.

 

 

Złączem USB, które obecnie jest adoptowane przez wszystkich głównych producentów urządzeń mobilnych (telefony, tablety itp.) jest złącze typu C. Ma ono mały rozmiar i jest odwracalne, dzięki czemu jest prostsze i łatwiejsze w użyciu. Co więcej, umożliwia ono szybsze ładowanie, niż było to możliwe dzięki złączu USB typu A. Złącze USB typu C jest bardziej odporne na użytkowanie. TUFA + C marki Oe Electrics posiada zarówno nowy port USB-C, zapewniający szybsze ładowanie zgodnych urządzeń, jak i USB-A do ładowania starszych urządzeń. Gdzie sprawdzi się TUFA + C? Jest ono idealne dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, biura, szkoły i hotele. Jego zaletą jest to, że jeśli w wyniku niewłaściwego użytkowania zostanie uszkodzone lub się zużyje, to na miejscu można ją samemu wymienić. TUFA + C można zamontować w dowolnym module zasilającym – media porcie OE Electrics.

 


5.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
karola :
super te media porty
15 lutego 2018 12:43
basbas :
bardzo ładne, eleganckie i nietypowe
22 stycznia 2018 14:43