Szybko, bezpiecznie, wygodnie z media portami OE Electrics

PLUTO
Dziś urządzenia mobilne są bardzo popularne. Nic więc dziwnego, że ich masowość spowodowała zwiększone zapotrzebowanie na dostęp do zasilania w miejscach publicznych. Mimo coraz większej powszechności ładowarek wciąż zapominamy o wielu ważnych aspektach związanych z korzystaniem z nich.

 

Energia w zasięgu ręki

Większość pracowników chciałoby mieć ładowarkę w zasięgu ręki, tak by, gdy tylko będzie potrzebna szybko móc podłączyć urządzenie i kontynuować pracę. Z tego powodu ładowarki USB coraz częściej są wkomponowane w meble. Przykładem mogą być wybrane media porty marki OE Electrics, które można wbudować nie tylko w blat biurka czy stołu konferencyjnego ale również w meble miękkie, takie jak sofy i fotele.

 

 

Co ciekawe, wszystkie media porty marki OE Electrics, mogą być wyposażone w wymienną ładowarkę TUF A+C oraz w różne typy gniazd: gniazdo ładowania USB TUF, RJ, DATA,HDMI,AUDIO/VISUAL, VGA jak również szeroki wybór gniazd sieciowych zgodnych ze standardami różnych krajów. Wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń w Polsce jest firma GRYC. Media porty są w pełni konfigurowalne i dostępne w wielu kształtach i wzorach. Dzięki temu z powodzeniem można dopasować je do wystroju biura, a wręcz uczynić ciekawym elementem aranżacji. Można je doskonale wkomponować w przestrzeń biurową, ponieważ montowane są one na blatowo, pod blatowo oraz wbudowane w blat.

 

 

W ofercie firmy GRYC dostępne są również akcesoria do mebli biurowych jak przepusty biurkowe i podłogowe, kręgosłupy, poziome prowadzenie kabli oraz systemy listew zasilających.

Media porty z oferty firmy GRYC idealnie sprawdzą się w przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych, recepcjach, hotelach, kawiarniach, poczekalniach a nawet na lotniskach.

Media porty OE Electrics są zatem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich. Jakąkolwiek jednostkę zasilającą wybierze Użytkownik, może mieć pewność, że gniazdka OE Electrics są badane i certyfikowane według najważniejszych międzynarodowych standardów, a zakład produkcyjny jest na bieżąco oceniany przez Intertek/ETL według brytyjskich i amerykańskich wymogów.

 


Więcej informacji można znaleźć na: gryc.com.pl oraz w katalogu 

 

 

 

 


5.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
karola :
super te media porty
15 lutego 2018 12:43
basbas :
bardzo ładne, eleganckie i nietypowe
22 stycznia 2018 14:43
mantra