PGE Narodowy

Jest zgoda na budowę Lincoln Park

Lincoln Park wyróżnia się unikalną koncepcją układu budynków i starannie dobranymi elementami zagospodarowania przestrzennego.
Warszawa. Dobra komunikacja, unikalny układ budynków oraz starannie dobrane elementy zagospodarowania przestrzennego tak finalnie będzie w wyglądała inwestycja AIG Lincoln.

Około 55 tysięcy mkw. najmu przybędzie w Warszawie za sprawą kompleksu sześciu budynków biurowych klasy A wchodzących w skład Lincoln Park.

Kompleks powstanie w narożniku ulic Marynarskiej i nowo wybudowanej trasy ekspresowej N-S. Lokalizacja ta gwarantuje dobre połączenie  z południową obwodnicą Warszawy.  W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko, bo zaledwie 200 metrów dalej jest stacja szybkiej kolejki miejskiej „Warszawa Służewiec”, która obsługuje trasę międzynarodowe lotnisko im. F. Chopina – centrum miasta. W pobliżu znajduje się też stacja metra „Wilanowska”.  Od Lincoln Park w kilka minut będzie można dojechać samochodem do centrum i lotniska.

Biurowce będą dobrze wpisane w tkankę miejską i naturalne otoczenie. Pobliski staw Zbarskiego został wkomponowany tak, aby stworzyć przyjazne środowisko pracy wraz z terenami do rekreacji i wypoczynku. Dobrze nasłonecznione biura będą wyposażone w uchylne okna, które otwierają przestrzeń biurową na tereny zielone. Starannie dobrana roślinność i mała architektura z akcentami wodnymi będzie stanowić doskonałe uzupełnienie całego kompleksu biurowego. Dziedziniec, osłonięty zewnętrznymi fasadami budynków, będzie wyłącznie do dyspozycji pieszych, którzy odpoczną od miejskiego zgiełku. Każdy budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najemcom jak największą elastyczność w dostosowaniu wielkości powierzchni do aktualnych potrzeb. Pro-ekologiczne rozwiązania sprawiają, że Lincoln Park jest projektem nowoczesnym oraz przyjaznym  naturalnemu. Projektantem Lincoln Park jest pracownia architektoniczna APA Wojciechowski. Inwestycja będzie realizowana fazami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra