bcb wrzesień 2020

Jest zgoda na budowę Lincoln Park

Lincoln Park wyróżnia się unikalną koncepcją układu budynków i starannie dobranymi elementami zagospodarowania przestrzennego.
Warszawa. Dobra komunikacja, unikalny układ budynków oraz starannie dobrane elementy zagospodarowania przestrzennego tak finalnie będzie w wyglądała inwestycja AIG Lincoln.

Około 55 tysięcy mkw. najmu przybędzie w Warszawie za sprawą kompleksu sześciu budynków biurowych klasy A wchodzących w skład Lincoln Park.

Kompleks powstanie w narożniku ulic Marynarskiej i nowo wybudowanej trasy ekspresowej N-S. Lokalizacja ta gwarantuje dobre połączenie  z południową obwodnicą Warszawy.  W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko, bo zaledwie 200 metrów dalej jest stacja szybkiej kolejki miejskiej „Warszawa Służewiec”, która obsługuje trasę międzynarodowe lotnisko im. F. Chopina – centrum miasta. W pobliżu znajduje się też stacja metra „Wilanowska”.  Od Lincoln Park w kilka minut będzie można dojechać samochodem do centrum i lotniska.

Biurowce będą dobrze wpisane w tkankę miejską i naturalne otoczenie. Pobliski staw Zbarskiego został wkomponowany tak, aby stworzyć przyjazne środowisko pracy wraz z terenami do rekreacji i wypoczynku. Dobrze nasłonecznione biura będą wyposażone w uchylne okna, które otwierają przestrzeń biurową na tereny zielone. Starannie dobrana roślinność i mała architektura z akcentami wodnymi będzie stanowić doskonałe uzupełnienie całego kompleksu biurowego. Dziedziniec, osłonięty zewnętrznymi fasadami budynków, będzie wyłącznie do dyspozycji pieszych, którzy odpoczną od miejskiego zgiełku. Każdy budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najemcom jak największą elastyczność w dostosowaniu wielkości powierzchni do aktualnych potrzeb. Pro-ekologiczne rozwiązania sprawiają, że Lincoln Park jest projektem nowoczesnym oraz przyjaznym  naturalnemu. Projektantem Lincoln Park jest pracownia architektoniczna APA Wojciechowski. Inwestycja będzie realizowana fazami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz