ARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jest zgoda na budowę Lincoln Park

Lincoln Park wyróżnia się unikalną koncepcją układu budynków i starannie dobranymi elementami zagospodarowania przestrzennego.
Warszawa. Dobra komunikacja, unikalny układ budynków oraz starannie dobrane elementy zagospodarowania przestrzennego tak finalnie będzie w wyglądała inwestycja AIG Lincoln.

Około 55 tysięcy mkw. najmu przybędzie w Warszawie za sprawą kompleksu sześciu budynków biurowych klasy A wchodzących w skład Lincoln Park.

Kompleks powstanie w narożniku ulic Marynarskiej i nowo wybudowanej trasy ekspresowej N-S. Lokalizacja ta gwarantuje dobre połączenie  z południową obwodnicą Warszawy.  W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko, bo zaledwie 200 metrów dalej jest stacja szybkiej kolejki miejskiej „Warszawa Służewiec”, która obsługuje trasę międzynarodowe lotnisko im. F. Chopina – centrum miasta. W pobliżu znajduje się też stacja metra „Wilanowska”.  Od Lincoln Park w kilka minut będzie można dojechać samochodem do centrum i lotniska.

Biurowce będą dobrze wpisane w tkankę miejską i naturalne otoczenie. Pobliski staw Zbarskiego został wkomponowany tak, aby stworzyć przyjazne środowisko pracy wraz z terenami do rekreacji i wypoczynku. Dobrze nasłonecznione biura będą wyposażone w uchylne okna, które otwierają przestrzeń biurową na tereny zielone. Starannie dobrana roślinność i mała architektura z akcentami wodnymi będzie stanowić doskonałe uzupełnienie całego kompleksu biurowego. Dziedziniec, osłonięty zewnętrznymi fasadami budynków, będzie wyłącznie do dyspozycji pieszych, którzy odpoczną od miejskiego zgiełku. Każdy budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najemcom jak największą elastyczność w dostosowaniu wielkości powierzchni do aktualnych potrzeb. Pro-ekologiczne rozwiązania sprawiają, że Lincoln Park jest projektem nowoczesnym oraz przyjaznym  naturalnemu. Projektantem Lincoln Park jest pracownia architektoniczna APA Wojciechowski. Inwestycja będzie realizowana fazami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra