PGE Narodowy

EKO Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa

Patroni merytoryczni konferencji to Matt MacDonald, Broadway Malyan, Pilkington i Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego.
Patroni merytoryczni konferencji to Matt MacDonald, Broadway Malyan, Pilkington i Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego.
Gdańsk. Przedstawiciele z rożnych branż będą dyskutować w czwartek na temat zrównoważonego budownictwa.

Pod honorowym patronatem prezydenta Gdańska w Novotel Marina już w najbliższy czwartek odbędzie się konferencja „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”. W spotkaniu wezmą udział między innymi  przedstawiciele administracji na szczeblu wojewódzkim, miejskim, powiatowym i gminnym, przedstawiciele Politechniki Gdańskiej, firmy architektoniczne i inżynieryjne, reprezentanci sektora budowlanego, deweloperzy, banki, inwestorzy i wykonawcy, a także media branżowe i lokalne. Celem konferencji jest podniesienie świadomości w kwestii zrównoważonego budownictwa oraz horyzontalnej współpracy biorących udział w procesie realizacji.

- W trakcie konferencji omawiane będą tematy związane z masterplanningiem oraz potrzebą zintegrowanego projektowania. Architekci i masterplaniści z Broadway Malyan oraz inżynierowie z Mott MacDonald poruszą główne zagadnienia związane z tą problematyką, a przedstawiciel generalnego wykonawcy RD bud  przedstawi te kwestie z implementacyjnego punktu widzenia. W trakcie warsztatów zostaną przeanalizowane trzy gdańskie lokalizacje: Stocznia Gdańska, Wyspa Spichrzów oraz Stadion PGE Arena - mówi Jean-Luc Darras, Dyrektor Techniczny w firmie RD bud.

Panelistami konferencji będą m.in: Andrzej Duch - Wydział Urbanistyki, Architektury i Ochrony Zabytków Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Jolanta Lessig – Pilkington Polska, Monika Bik – Broadway Malyan, Brian Mark – Mott MacDonald, Krzysztof Sobolewski – Drewnica, Jan Zacharewicz – Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego – Business Consultants oraz Jean-Luc Darras z RD bud
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra