UNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoTorus logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKontor logoSpectra Development logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Facebook otworzył oddział w Warszawie

Facebooka przynajmniej raz w miesiącu odwiedza ponad 13 milionów Polaków.
Facebooka przynajmniej raz w miesiącu odwiedza ponad 13 milionów Polaków.
Biuro w stolicy Polski będzie nadzorowało 30 krajów naszego regionu.

Marketing, bezpośrednia sprzedaż reklam oraz współpraca z twórcami aplikacji działającymi w ramach serwisu, to główne zadania nowo otwartego w Warszawie biura największego serwisu społecznościowego na świecie Facebook. Informację na ten temat można przeczytać w dzisiejszym wydaniu gazety ,,Rzeczpospolita”. Szefem polskiego oddziału przy ul. Dobrej, który będzie kwaterą główną dla 30 krajów naszego regionu, został Diego Oliva, który stworzył już pięć siedzib regionalnych firmy.

- Moim biurem jest samolot, nie stacjonuję na stałe w żadnym z 10 europejskich oddziałów, którymi zarządzam – powiedział dziennikarzom gazety „Rzeczpospolita” Diego Oliva, dyrektor regionalny Facebooka na Europę Środkowo – Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę. - Macie tutaj bardzo przewidywalne zasady funkcjonowania biznesu i mniej zbiurokratyzowane procedury zakładania spółek niż w innych krajach. Poza tym polski Facebook ma obecnie ponad 9 mln aktywnych użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Potencjał wzrostowy ma tez rynek reklamy internetowej w waszym kraju.

Dziennikarze w piątkowym wydaniu ,,Rzeczpospolitej” powołują się na dane Megapanel PBI/Gemus, który w lipcowym badaniu oszacował, że co najmniej 13,2 miliona Polaków przynajmniej raz w miesiącu odwiedza stronę internetową Facebooka, a około 2,8 miliona wchodzi na te stronę za pośrednictwem telefonu komórkowego bądź tabletu. Okazuje się również, że ten jeden z największych serwisów społecznościowych na świecie w naszym regionie cieszy się sporą popularnością i może się pochwalić 46 milionami użytkowników.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra