COTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoCity Space logoNowy Styl Group logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoKontor logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Yareal szuka kolejnych najemców

W transakcjach najmu powierzchni komercyjnych właściciela Mokotowskiej Square reprezentuje firma DTZ.

W nowych transakcjach najmu powierzchni w Mokotowska Square inwestora – firmę Yareal reprezentowała agencja doradcza DTZ, która jest agentem wiodącym odpowiedzialnym za wynajem biurowca. Umowy zawarte zostały z firmami z obszaru międzynarodowego doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rynku energetycznego.

Proces komercjalizacji budynku przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Aktualnie budynek skomercjalizowany jest już w 60 proc. – komentuje Sylwia Piechnik, Head of Sales and Leasing w Yareal. Zainteresowani mogą oglądać pokazowe biuro i piętro.

Budynek został oddany do użytku w czerwcu 2011 roku. Część parterowa warszawskiego biurowca, przeznaczona na lokale handlowo-usługowe, jest obecnie w pełni wynajęta.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra