EKO "Zielony" konkurs w kompleksie Adgar

Adgar Postępu sp. z o.o., właściciel kompleksu biurowego Adgar w Warszawie, organizuje konkurs dla pracowników pod hasłem „Green Your Mind”.

Właściciel kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie,  Adgar Postepu sp. z o.o. stara cię o certyfikację LEED dla swojego obiektu. W związku z tym firma zorganizowała dla pracowników biurowców konkurs „Green Your Mind”, czyli „nastaw się na zielone rozwiązania”. Prawie 3 000 osób zatrudnionych w trzech budynkach kompleksu może stanąć w szranki poszukując najlepszych ekologicznych rozwiązań w ich codziennej pracy. Konkurs można śledzić na Facebooku, na profilu kompleksu Adgar.

Pierwsza edycja konkursu ruszyła 6 listopada 2012 roku, zakończenie planowane jest na połowę grudnia. By wziąć udział w rywalizacji, pracownicy muszą „polubić” stronę kompleksu na portalu Facebook i wypełnić zadanie konkursowe, czyli opublikować swoje zdjęcie przedstawiające działania lub rozwiązania wspierające ekologię. Fotografie, które otrzymają najwięcej „lubię to” zostaną nagrodzone. Do wygrania gadżety takie jak Apple iPad 4 Retina 64GB WiFi 4G, e-book AMAZON KINDLE DX 3G 9.7 " oraz smartphone Samsung galaxy S3 16GB.

Idea przyświecająca organizacji konkursu jest związana ze staraniami kompleksu o certyfikat LEED. Podczas tego procesu będziemy współpracowali z najemcami i ich pracownikami, którzy mogą m.in. wprowadzić zasady dokonywania odpowiedzialnych zakupów, wybierać bardziej ekologiczne produkty i rozwiązania. Pomyśleliśmy, że warto zachęcać wszystkich pracujących w naszym kompleksie do kształtowania zachowań przyjaznych środowisku w miejscu pracy i nie tylko. Mam nadzieję, że taka forma inspiracji do zielonych rozwiązań przypadnie wszystkim do gustu –  powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

Kompleks Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 39 000 mkw,  oferujących nie tylko doskonałą lokalizację, ale także udogodnienia takie jak Centrum Konferencyjne Adgar Plaza oraz centrum sportowo-rekreacyjne Calypso Fitness Club.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz