Inter-bud Fabryczna - duży

Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych już w piątek

Zbliża się Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych

Już w ten piątek, 16.11.2012 r. o godz. 8.00, w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury odbędzie się Kongres Zarządców Nieruchomości Komercyjnych.

Wydarzenie pozwoli uczestnikom na wymianę doświadczenia, zapoznanie się z aktualną problematyką zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, spotkanie ze specjalistami z branży oraz zaznajomienie się z aktualnymi ofertami na rynku.

Wykłady na temat problemów spotykanych podczas pracy w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz innowacyjnych rozwiązań i produktów, poprowadzone zostana przez doświadczonych specjalistów z branży.

Kongres skierowany jest do zarządców i właścicieli nieruchomości, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, dyrektorów administracyjnych i technicznych, faciliti oraz property managerów, office managerów, deweloperów oraz osób zainteresowanych tematyką spotkania. Organizatorzy zapraszają także reprezentantów nieruchomości takich jak: biurowce, hotele, centra handlowe, magazyny i zakłady przemysłowe.

Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka serwisu urządzeń i instalacji przeciwpożarowych, optymalizacji kosztów zarządzania nieruchomością przez integrację systemów budynkowych, systemów automatyki budynkowej i systemów informatycznych wspomagających zarządzanie nieruchomościami, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, problemów prawnych przy zawieraniu oraz przedłużaniu umów najmu, nowoczesnych rozwiązań węzłów sanitarnych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymają zaświadczenia.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra