DEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoCity Space logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Deszczowa wizualizacja zdobywa uznanie

Wizualicja Parku Rozwoju wykonana przez Agencję Reklamową FAMA
Wizualicja Parku Rozwoju wykonana przez Agencję Reklamową FAMA
Unikalna wizualizacja stworzona przez Agencję Reklamową FAMA zdobyła tytuł Pro Visualization of the Week.

Jeden z najbardziej uznanych w świecie 3D portali o tematyce architektonicznej, CG Architect, przyznała tytuł Profesjonalnej Wizualizacji Tygodnia (Pro Visualization of the Week) pracy stworzonej przez Agencję Reklamową  FAMA. Wizualizacja przedstawia budynek przy ul. Konstruktorskiej 10 w Warszawie.

Praca utrzymana jest w nietypowej, deszczowej stylizacji. Budynek Parku Rozwoju przedstawiony jest bez słońca i lazurowego nieba, przez co zmienia swoje oblicze. Wizualizację docenili również użytkownicy internetu – w ciągu tygodnia zyskała ona 4 000 odsłon i ponad 20 pozytywnych komentarzy. Graficzne przedstawienie Parku Rozwoju powstawało przez blisko miesiąc.

Właścicielem inwestycji jest Echo Investment S.A. Firma współpracowała z Agencją Reklamową FAMA od 2009 r., podczas projektów takich jak Malta Office w Poznaniu czy Park Postępu w Warszawie. Agencja FAMA powstała w 1998 r., założona przez Mariusza Filipa. Tworzy m.in.  wizualizacje projektów, animacje, poligrafie i strony WWW.

Budowa Parku Rozwoju ma być zakończona w 2014 r. Kompleks ma oferować 32 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej w dwóch budynkach z dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem nadziemnym. Projekt wykonała pracownia JEMS Architekci, uwzględniając zasady zrównoważonego budownictwa. Na etapie projektowym Park Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good”. Na terenie kompleksu znajdą się strefy rekreacyjne, takie jak place z wygodnymi ławkami, siłownia na świeżym powietrzu i tarasy na dachach.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra