Inter-bud Fabryczna - duży

EKO Rozpoczyna się budowa A4 Business Park

Wizualizacja A4 Business Park
Wizualizacja A4 Business Park w zimowej scenerii
Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację kompleksu biurowego A4 Business Park w Katowicach.

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację pierwszego etapu kompleksu A4 Business Park przy ul. Francuskiej w Katowicach.

Pierwszy etap zakłada przebudowę układu komunikacyjnego oraz budowę biurowca oferującego 9 000 mkw powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Użytkownicy będą mogli skorzystać ze 153 miejsc parkingowych. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu zjazdu z autostrady A4 i jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta.

Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada pracowania architektoniczna DDJM z Krakowa. Elewacja składać się będzie z kompozycji kamienia, szkła i aluminium. Najemcy będą mieli możliwość swobodnej aranżacji wnętrz, związaną z modularnym podziałem kondygnacji. A4 Business Park ma gwarantować najlepsze materiały i technologie, energooszczędne rozwiązania i system kontroli dostępu. Budynek zawierać będzie również punkty usługowe i handlowe, miejsca wypoczynku, centrum fitness, kantynę oraz szatnie i miejsca postojowe dla rowerów.

Generalnym wykonawcą jest firma Remax Construct. Budowa pierwszego etapu zakończyć się ma w I kwartale 2014 r.

Kompleks biurowy A4 Business Park jest poddany certyfikacji BREEAM. Raport dotyczący inwestycji został już złożony firmie certyfikującej. Inna inwestycja spółki Echo Investment – Park Rozwoju w Warszawie - otrzymała certyfikat BREEAM z oceną „Very Good” na poziomie projektowym. Trzy biurowce tej firmy posiadają certyfikaty GreenBuilding: Oxygen w Szczecinie, Park Postepu w Warszawie i Astra Park w Kielcach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra