Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoCity Space logoArchicom logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gala wręczenia nagród Eurobuild Awards coraz bliżej!

Już 6 grudnia odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Eurobuild Awards w Warszawie.

Hotel Hilton będzie świadkiem uroczystej ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych firm z branży nieruchomości komercyjnych działających w 2012 r. na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. 6 grudnia do Warszawy, na trzecią już edycję projektu organizowanego przez wydawcę dwujęzycznego miesięcznika „Eurobuild Central & Eastern Europe”, przyjadą eksperci i specjaliści z sektora nieruchomości komercyjnych.

Nagrody przyznawane są w czterech głównych kategoriach. Laureatami nagrody za całokształt osiągnięć są wybitni przedstawiciele branży, nagradzani za życiowe osiągnięcia, drogę do sukcesu oraz ich wkład w rozwój polskiego rynku nieruchomości. Oceny dokonają przedstawiciele rynku nieruchomości i budownictwa. W kategorii nagrody najemców laureaci wybrani zostaną na podstawie ankiety przeprowadzonej przez Millward Brown SMG/KRC wśród najemców biur, centrów handlowych oraz magazynów. W szranki stanęło 60 budynków biurowych, 35 centrów handlowych i 20 magazynów. Profesjonaliści posiadający rozległą wiedzę na temat danego sektora wybiorą zwycięzców kategorii nagrody rynku. Liczba jury nie jest określona sztywnymi ramami: w 2010 r. wynosiła 105 członków, w 2011 – 177. Podczas gali odbędzie się również głosowanie wśród uczestników w celu przyznania nagrody publiczności.

Poprzednie edycje wydarzenia wzbudziły szerokie uznanie wśród przedstawicieli branży nieruchomości i budownictwa. Gala jest realizowana na dużą skalę – w tym roku spodziewane jest przybycie około 700 gości. Nagrody Eurobuild Awards pozwalają na podsumowanie rynku i wyłonienie liderów oraz obowiązujących trendów. Specjalnie na tą okazję wydawany jest katalog Eurobuild Awards, poświęcony w całości wydarzeniu. W katalogu opublikowany jest raport z badania Millward Brown SMG/KRC, na podstawie którego wyłoniono zwycięzców w kategorii Nagrody najemców. Znajdą się tam również sylwetki zwycięzców, członków jury oraz nominowane projekty. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra