Nowy Styl3

EKO Zielony konkurs rozstrzygnięty!

Laureauci I edycji konkursu "Green Your Mind"
I miejsce - Weronika Czubak
W kompleksie Adgar wyłoniono zwycięzców I edycji konkursu Green Your Mind. Pierwsze miejsce zdobyła Weronika Czubak.

18 grudnia 2012 r., podczas świątecznego przyjęcia, nagrodzono trzech zwycięzców konkursu „Green Your Mind”, organizowanego przez Adgar Postępu sp z o.o. Firma jest właścicielem kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na warszawskim Mokotowie. Konkurs związany był ze staraniami obiektu o certyfikat LEED i miał nakłonić pracowników do poszukiwania „zielonych” rozwiązań w ich codziennej pracy. Zwycięzcy, wszyscy z firmy Gruper, wyłonieni zostali na podstawie kliknięć „lubię to” pod ich pracami.

Konkurs rozpoczął się 6 listopada i trwał ponad miesiąc. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać i opublikować na profilowej stronie kompleksu „zielone” zdjęcie, związane z zachowaniami lub rozwiązaniami przyjaznymi środowisku.

Pierwsze miejsce zajęła Weronika Czubak, otrzymawszy 340 kliknięć „lubię to” pod jej zdjęciem przedstawiającym ekologiczną suknię, wykonaną w całości z makulatury. Na drugim miejscu uplasował się Piotr Chodkowski, ze zdjęciem obrośniętego trawą łuku wjazdowego do kompleksu, które otrzymało 270 kliknięć. Ostatnie miejsce na podium zajął Dominik Domingo, z 179 głosami, otrzymanymi za zdjęcie zachęcające do oszczędzania papieru. Nagrodami w konkursie były: iPad Apple 4 Retina 64GB WiFi 4G, iPad Apple 4 32GB WiFi oraz smartphone Samsung Galaxy S3 16GB.

Bardzo się cieszę, że I edycja zielonego konkursu pod hasłem «Green Your Mind», który zorganizowaliśmy w naszym kompleksie biurowym spotkała się z zainteresowaniem pracowników. Podczas rozwiązywania zadania konkursowego wykazali się oni nie tylko kreatywnością, ale także poczuciem humoru. Mam nadzieję, że ta zabawa wprowadziła wszystkich w proekologiczny nastrój, i że chętniej będziemy wykorzystywać «zielone» rozwiązania w naszej codziennej pracy. Dodatkowo zdradzę, że planujemy także II edycję konkursu «Green Your Mind». Cieszy nas także, że dzięki tej akcji nasz profil na Fecebooku zyskał ponad 1000 fanów – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra