Agrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Brenda buduje na Jasnogórskiej

W Częstochowie wystartowała budowa nowego biurowca – Jasnogórska Office Center.

Inwestycję realizuje warszawska spółka Brenda. Jak czytamy w „Gazecie Wyborczej”, już pod koniec tego roku gmach ma być gotowy w stanie surowym i przykryty. W następnym tygodniu rozpoczyną się prace ziemne. Centrum biurowe zlokalizowane będzie na skrzyżowaniu ul. Jasnogórskiej i al. Kościuszki.

Projekt zakłada trzy kondygnacje o łącznej powierzchni biurowej 330 m kw. Elewacje powstającego w Częstochowie centrum zaplanowano w różnych odcieniach szarości. Inwestycja będzie gotowa w drugiej połowie 2012 r.

Na miejscu dzisiejszej budowy trzy lata temu znajdowała się kamienica, którą wyburzono z uwagi na zły stan techniczny. Wystawiona na przetarg pusta działka kosztowała nabywców 1,2 mln zł – dowiadujemy się z dziennika.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra