Park Project II

EKO Zbliża się konferencja o zrównoważonym budownictwie

21 lutego odbędzie się konferencja pod hasłem „Budowa o niskiej szkodliwości środowiskowej”, organizowana przez firmę RD bud.

Zainteresowanie tematyką zrównoważonego budownictwa stale rośnie. Coraz więcej inwestorów decyduje się na realizację obiektów zgodnych z „zielonymi” założeniami. Firma RD bud postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim szukającym informacji na temat zrównoważonych inwestycji i zainicjowała w 2010 roku projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”.

21 lutego 2013 roku odbędzie się kolejna edycja tego programu, zorganizowana pod hasłem „Budowa o niskiej szkodliwości środowiskowej”. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hotelu Novotel Airport w Warszawie, przy ul. 1 Sierpnia 1. Rejestracja uczestników rozpoczenie się o godzinie 9:00.

Konferencja skierowana jest głównie do firm budowlanych, firm deweloperskich, wykonawców, architektów, inwestorów i wszystkich innych partnerów zaangażowanych w proces inwestycyjny.

W trakcie seminarium eksperci z branży przybliżą zagadnienia związane ze zrównoważonym budownictwem. Reprezentant firmy RD bud omówi kwestię „zielonego” budownictwa z implementacyjnego punktu widzenia, natomiast prelegenci biorący udział w panelach eksperckich zwrócą uwagę na potrzebę dialogu środowisk reprezentujących różne interesy przy projektach zagospodarowania terenów miejskich. Wydarzenie zostanie zakończone warsztatami, stanowiącymi część praktyczną, podczas których uczestnicy, na przykładzie czterech obiektów położonych w różnych strefach miasta, będą planować organizację budowy z uwzględnieniem różnorodnych aspektów środowiskowych. Organizator zapewnia przerwy kawowe i lunch.

Udział w seminarium jest bezpłatny, przy czym ilość miejsc jest ograniczona.

Portal e-biurowce.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra