PGE Narodowy

JLLS zajmie się rekomercjalizacją Marynarska Business Park

Kompleks biurowy Marynarska Business Park w Warszawie
Kompleks Marynarska Business Park został zakupiony w grudniu 2012 roku przez spółkę Heitman
Warszawski kompleks biurowy Marynarska Business Park, zlokalizowany na Mokotowie, należy obecnie do spółki Heitman.

Kompleks Marynarska Business Park składa się z czterech nowoczesnych biurowców oferujących łącznie około 43 000 mkw powierzchni biurowej. Zlokalizowany na Służewcu Przemysłowym, w dzielnicy Mokotów w Warszawie, pozwala najemcom na dostęp do ponad 1 400 podziemnych i naziemnych miejsc parkingowych.

Obiekt, położony przy ul. Taśmowej 7, został oddany do użytku w 2008 roku. Następnie przejął go DEGI/Aberdeen, a w grudniu 2012 roku – spółka Heitman, działająca w imieniu Heitman European Property Partners IV. Najemcami kompleksu są firmy takie jak Netia, P4, Colgate, Palmolive i Ford.

Jones Lang LaSalle został wybrany wyłącznym agentem do spraw wynajmu powierzchni biurowej w Marynarska Business Park. Zespół odpowiada za proces rekomercjalizacji kompleksu.

Wdrażamy nową strategię, której celem jest stworzenie sprzyjających warunków do prowadzenia biznesu oraz zwiększenie komfortu firm zlokalizowanych w Marynarska Business Park. Plan obejmuje takie elementy jak remont recepcji w budynkach, części wspólnych oraz terenu na zewnątrz kompleksu, a także rozszerzenie oferty udogodnień dla najemców – mówi Amy Tonnessen, Senior Vice President, Portfolio Management – Europe, Heitman.

Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, dodaje - Warto podkreślić, że naszym klientom proponujemy strategicznie zlokalizowaną powierzchnię biurową najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.  Dostosowujemy ofertę do konkretnych potrzeb i oczekiwań odbiorców, zarówno korporacji, jak i mniejszych firm.

Jednym z kluczowych atutów kompleksu Marynarska Business Park jest jego lokalizacja przy węźle Marynarska, który będzie stanowił część trasy NS i zapewni szybką i dogodną komunikację z lotniskiem Okęcie oraz południową obwodnicą Warszawy, planowaną do oddania na koniec tego roku. Dobrze wyeksponowany i doskonale widoczny z ulicy Marynarskiej obiekt położony jest w bliskim sąsiedztwie szybkiej kolejki miejskiej, zajezdni tramwajowej i oferuje szeroki dostęp do środków transportu publicznego. Warto również zwrócić uwagę na takie zalety projektu jak efektywne rozplanowanie i podział powierzchni biurowej oraz możliwość jej aranżacji w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych najemcy – komentuje Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Najmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.


0.0
Napisz pierwszy komentarz