EKO Druga edycja konkursu „Green Your Mind”

Kompleks biurowy Adgar w Warszawie
Kompleks biurowy Adgar w Warszawie
Firma Adgar ogłasza drugą edycję zielonego konkursu dla pracowników swojego kompleksu biurowego.

Firma Adgar Postępu sp. z o.o. jest właścicielem kompleksu biurowego Adgar na Mokotowie w Warszawie. 8 maja rozpoczyna kolejną, drugą edycję konkursu dla 2 500 pracowników zarządzanych przez nią budynków. Konkurs odbywa się pod hasłem „Green Your Mind” i związany jest ze staraniem kompleksu o certyfikat LEED. Rozstrzygnięcie zaplanowane jest na połowę lipca 2013 roku.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w listopadzie 2012 roku. Zmagania uczestników obserowało wówczas ponad 1 000 osób. W obu edycjach zatrudnieni w budynkach Adgar Plaza A, Adgar Plaza B oraz Adgar Business Centre mogą wykazać się kreatywnością podczas zadania konkursowego, a ich pomysły śledzić można na profilu kompleksu na Facebooku.

Udział w konkursie rozpoczyna się od polubienia strony kompleksu na Facebooku, a następnie polega na wykonaniu i opublikowaniu zdjęcia, którego tematyką jest „drugie życie” dowolnej rzeczy. Zwycięzcą zostaje osoba z największą ilością „polubień”. Nagrodami są pięciodniowy pobyt w SPA Głęboczek dla dwóch osób, weekendowy pobyt w tym samym miejscu dla dwóch osób oraz jednodniowy pobyt w SPA w hotelu Intercontinental w Warszawie.

W drugiej edycji konkursu „Green Your Mind” skupiamy się na temacie recyklingu, tzn. na powtórnym wykorzystaniu różnych rzeczy. Bardzo często pozbywamy się przedmiotów nie zdając sobie nawet sprawy, że moglibyśmy je wykorzystać w inny sposób, dzięki czemu będą nam one służyć jeszcze długo. Na tym właśnie będzie polegało zadanie konkursowe – jestem ciekaw, jakie rozwiązania zaproponują pracownicy naszych najemców i w jakie przedmioty tchną „drugie życie”. Mam także nadzieję, że konkurs zachęci ich do poszukiwania i wprowadzania w życie ekologicznych rozwiązań – wyjaśnia Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

Kompleks biurowy Adgar znajduje się na Mokotowie. W budynku Adgar Business Centre oferuje 11 600 mkw. powierzchni, natomiast w biurowcach Adgar Plaza A i B – 27 000 mkw.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz