Inter-bud Fabryczna - duży

Trwają rozmowy z najemcami dotyczące największych pięter biurowych w Polsce

Wizualizacja biurowca Konstruktorska Business Center w Warszawie
Wizualizacja biurowca Konstruktorska Business Center w Warszawie
Konstruktorska Business Center dysponuje największym piętrem biurowym w Polsce. Obecnie właściciel prowadzi rozmowy z najemcami.

Aż 7 341 mkw. powierzchni ma piętro w biurowcu Konstruktorska Business Center na warszawskim Służewcu. Jest to tym samym największe piętro biurowe w Polsce. Taka powierzchnia dostępna jest na trzech poziomach, od drugiego do czwartego. Właścicielem obiektu jest HB Reavis, który obecnie prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami.

Tak pokaźna powierzchnia piętra pozwala na dowolne możliwości aranżacyjne, co jest ogromną zaletą dla przyszłych najemców, szczególnie dużych firm, które mogą mieć wszystkie działy na jednym piętrze. Świetnie zlokalizowany i przyjazny środowisku biurowiec cieszy się zainteresowaniem międzynarodowych firm. Niedawno podpisaliśmy umowę z dużą międzynarodową firmą z branży FMCG - komentuje Stanislav Frnka, Country CEO, HB Reavis Poland.

Realizacja budynku rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 roku , wiecha zawisła 21 czerwca 2012 roku, a właściciel, HB Reavis, wprowadził się 12 marca 2013 roku. Swoje siedziby w obiekcie mają również takie firmy jak OTIS, Carrier oraz IMS Health. Będą oni mieli do swojej dyspozycji restaurację, kawiarnię, kiosk oraz bankomat, które powstaną na parterze.

Konstruktorska Business Center umiejscowiona jest u zbiegu ulic Konstruktorskiej i Suwak. Oferuje ponad 48 000 mkw. powierzchni najmu na siedmiu kondygnacjach.

Najemcy Konstruktorska Business Center będą mieli do swojej dyspozycji aż 1050 miejsc parkingowych, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz parking dla rowerów. Ważna jest dla nas zieleń, która zapewnia optymalny klimat w pracy, dlatego też w patio i w okolicach budynku posadziliśmy drzewa. To wszystko sprawia, że Konstruktorska Business Center jest nowoczesnym biurowcem na najwyższym światowym poziomie – mówi Stanislav Frnka.

Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia Epstein, która wykonała go z uwzględnieniem wymagań certyfikatu BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra