Euro Office Park z pozwoleniem na użytkowanie

Budynek A w kompleksie Euro Office Park w Gdańsku
Pierwsze dwa budynki z kompleksu otrzymały pozwolenie na użytkowanie
Dwa z trzech budynków należących do kompleksu Euro Office Park w Gdańsku otrzymały pozwolenie na użytkowanie.

24 maja dwa budynki z trzech tworzących kompleks biurowy Euro Office Park zdobyły pozwolenie na użytkowanie. Już niedługo powierzchnie w obiektach zostaną zasiedlone.

Kompleks należy do dewelopera EURO STYL i stworzony został w systemie build to suit, co oznacza, iż projekt dostosowany został pod potrzeby konkretnego najemcy, w tym przypadku – Banku BPH. Euro Office Park składa się z trzech budynków, z których dwa zostały już ukończone, a trzeci ma zostać przekazany najemcy w styczniu 2014 roku. Łącznie kompleks oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni użytkowej.

W budynkach zastosowano nowoczesne rozwiązania, takie jak BMS, zasilanie awaryjne (UPS), agregat prądotwórczy, klimatyzację z indywidualnym sterowaniem temperaturą, centrale telefoniczne w technologii IP oraz takie systemy jak kontrola dostępu, sygnalizacja włamania i napadu, pożaru czy telewizja dozorowa. Użyto również ekologicznych technologii grzewczych, a także energooszczędnych fasad. We wnętrzach budynku o dobrą izolację akustyczną zadbano poprzez wykorzystanie systemów wygłuszających.

Wartym uwagi jest aranżacja wnętrz, która, zgodnie z oczekiwaniami najemcy, została zaprojektowana w trzech liniach stylistycznych: pop art, natural oraz modern. Biura urozmaicone zostały ponadto zdjęciami wykonanymi przez pracowników banku BPH.

W ramach kompleksu znajduje się m.in. pokój dla matek karmiących oraz pokój do relaksu, gdzie znajdą się fotele do masażu, konsole WII oraz wygodne kanapy. W Euro Office Park działać będzie kantyna, a miłośnicy rowerów korzystać będą mogli ze specjalnie zaprojektowanych parkingów oraz szatni i pryszniców.

Od 1 lipca kompleks przyjmie nazwę BPH Office Park.


0.0
Napisz pierwszy komentarz