COTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoTorus logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Utrudnienia w Wikana Business Park

Centrum biznesu mogłoby być gotowe na IV kwartał 2012 r. Wydłuża się jednak oczekiwanie na pozwolenie na budowę.

Wikana Business Park mógłby zostać oddany do użytku z końcem przyszłego roku. Opóźnienie wystąpi mimo że inwestor gotowy jest do wybrania wykonawcy i podjęcia prac. Wydłuża się bowiem czas oczekiwania na wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę – czytamy w „Dzienniku Wschodnim”.

Projekt Wikana Business Park realizowany jest przez spółkę Wikana Invest, należącą do Grupy Kapitałowej Wikana. Kompleks będzie składał się z parku logistycznego wysokiego składowania oraz centrum biurowego. Inwestor planuje wzniesienie dwóch kameralnych biurowców, połączonych przewiązką na wysokości pierwszego piętra. Projekt realizowany będzie na terenie SSE Europark Mielec - Podstrefa Lublin. Termin zakończenia inwestycji przewiduje się na I/II kw. 2011r.

Wniosek o pozwolenie na budowę złożony został w połowie 2010 r. Obecnie prowadzone uzgodnienia dotyczą szczegółów inwestycji. Wartość całego projektu szacowana jest na 58 mln zł.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra