ARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CBRE będzie zarządzać nową inwestycją Ghelamco

Łopuszańska Business Park w Warszawie
Łopuszańska Business Park w Warszawie
Firma CBRE została wybrana na zarządcę warszawskiego kompleksu biurowego Łopuszańska Business Park.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ghelamco powierzyło nam do zarządzania jeden ze swoich najnowszych projektów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu dużemu doświadczeniu kompleks biurowy będzie zarządzany efektywnie i z korzyścią zarówno dla inwestora, jak i najemców – stwierdziła Iwona Laszkiewicz, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.

Łopuszańska Business Park jest nowym projektem firmy Ghelamco, powstałym przy ul. Łopuszańskiej na warszawskich Włochach. Kompleks składa się z dwóch oddzielnych budynków o powierzchniach 8 167 mkw. i 8 357 mkw. W ramach projektu powstał również podziemny parking z 320 miejscami postojowymi. Goście korzystać mogą również z 18 miejsc parkingowych na poziomie parteru. Obiekt został zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikatu ekologicznego BREEAM, o który się ubiega. Bezpośredni dostęp do kompleksu znajduje się od strony ulicy Łopuszańskiej.

Pierwszym najemcą Łopuszańska Business Park jest Allianz Polska, która zajęła prawie 7 000 mkw. w budynku B kompleksu. Firma wprowadziła się tuż po otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowanie, które wydane zostało w maju 2013 roku.

CBRE zarządzą w Polsce nieruchomościami komercyjnymi o łącznej powierzchni około 540 000 mkw. Firma działa w sektorze nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych. CBRE jest jedną z 500 wiodących firm świata według rankingu magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor's. Główna siedziba firmy, zatrudniającej około 37 000 pracowników na całym świecie, znajduje się w Los Angeles.


0.0
Tagi: Ghelamco CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra