MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Metamorfoza przy Oławskiej

Dawna siedziba Wrocławskich Zakładów Graficznych przekształci się w Quantum Oławska.

Już niebawem obiekt zlokalizowany przy ul. Oławskiej we Wrocławiu zmieni swoje oblicze. Przekształcenie dawnej siedziby Wrocławskich Zakładów Graficznych w Quantum Office zwiększy podaż powierzchni komercyjnej w centrum miasta. Zakończenie inwestycji planowane jest na przełom III i IV kwartału 2012 r.

Inwestor – należąca do Grupy FIG spółka Quantum Project, zrealizuje inwestycję polegającą na kompleksowej modernizacji wzniesionego w 1931 r. budynku, który wchodzi w skład zespołu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków. Zgodnie z przyjętymi założeniami, dawny dom towarowy firmy C&A i późniejsza siedziba WZG przekształci się w pięciokondygnacyjny obiekt łączący trzy funkcje. Lokale handlowe zajmą parter i pierwsze piętro i połączone będą z zapleczem w piwnicy. W podziemiu znajdzie się również powierzchnia usługowo-gastronomiczna. Drugą i wyższe kondygnacje inwestor przeznaczył na biura.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra