Microfibra baner

Zapraszamy na oficjalne szkolenia LEED

Już w lipcu 2013 roku odbędą się szkolenia LEED - LEED 201, LEED 251 BD+C oraz LEED 251 EB: O+M.

15, 16 i 17 lipca 2013 roku w Warszawie wszyscy zainteresowani będą mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji szkoleń LEED. Prowadzone one będą przez Agnes Vorbrodt, założycielkę i wice prezydent Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), właścicielkę firmy VvS | Architects & Consultants oraz jedyną USGBC Faculty w regionie CEE.

Szkolenie LEED 201 zapewnia solidną podstawę do przygotowania do egzaminu LEED Green Associate, dostarcza informacji o egzaminie i materiałach do nauki, jak również daje wiedzę pozwalającą w swobodny sposób rozmawiać na podstawowe tematy związane z certyfikacją LEED. Udział w szkoleniu pozwala spełnić wymóg formalny GBCI przystąpienia do egzaminu – mówi Agnes Vorbrodt. LEED 251 BD+C daje solidną wiedzę do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikację LEED-CS oraz LEED-NC oraz jest oficjalnym kursem przygotowawczym do egzaminu LEED AP BC+C oraz kontynuacją LEED 201 – dodaje.

Dla osób chcących uzyskać bazę do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikację LEED EB:O+M, czyli dla budynków istniejących i zarządzania budynkami, przygotowano szkolenie LEED 251 EB:O+M. Dzięki niemu zdobyć będzie można wiedzę dotyczącą systemu LEED O+M rating system, w tym wymogi poszczególnych kryteriów oraz standardy, na jakich bazuje LEED. Kurs ten można uznać za przygotowanie do egzaminu na  LEED AP O+M. Jest szczególnie atrakcyjny dla właścicieli i zarządców budynków.

Aby zarejestrować się na szkolenie należy dokonać zgłoszenia drogą mailową do dnia 1 lipca 2013 roku. Kurs prowadzony jest w języku polskim, materiały szkoleniowe i prezentacje natomiast przygotowane są w języku angielskim.

Organizatorem wydarzenia jest PLGBC, które do tej pory wyszkoliło już ponad 250 osób. Wszyscy uczestnicy pochwalić się mogą certyfikatem ukończenia szkolenia, wydanym przez USGBC.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra