Erbud wykonawcą i najemcą Royal Wilanów

Projekt biurowy Royal Wilanów w Warszawie
Erbud został gerenalnym wykonawcą i najemcą Royal Wilanów
Firma Erbud została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji biurowej Royal Wilanów w Warszawie. Jednocześnie podpisała umowę najmu powierzchni.

Inwestorem Royal Wilanów jest Grupa Capital Park, która nową inwestycję zrealizuje na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej. Erbud S.A. odpowiadać będzie za generalne wykonawstwo. Firma podpisała również umowę najmu 2 547 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie, którego budowa rozpocznie się w III kwartale 2013 roku.

Erbud nie jest pierwszym najemcą inwestycji – 2000 mkw. powierzchni zajmą delikatesy Piotr i Paweł, inwestor podpisał już również umowy z innymi firmami z sektora gastronomicznego i usługowego.

Warszawski Wilanów jest miejscem coraz bardziej docenianym przez najemców biurowych, z ogromnym potencjałem. Jest to lokalizacja stanowiąca atrakcyjną alternatywę dla zatłoczonych dzielnic biurowych takich jak chociażby Mokotów – komentuje Magdalena Terech, Letting Director w Grupie Capital Park.

Ofera handlowo-usługowa Royal Wilanów to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby mieszkańców, którzy wielokrotnie podkreślali konieczność ożywienia Miasteczka Wilanów restauracjami, barami, kawiarniami, sklepami i punktami usługowymi. Zbudujemy obiekt, który dzięki swojej ofercie oraz sąsiedztwie dwóch placów miejskich stanie się tętniącym życiem miejscem zakupów i spotkań -  mówi Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park.

Royal Wilanów oferować będzie 29 787 mkw. powierzchni biurowej oraz 6 920 mkw. powierzchni usługowo-handlowej na pięciu kondygnacjach. Użytkownicy i goście korzystać będą mogli z trzykondygnacyjnego parkingu podziemnego, oferującego 931 miejsc postojowych.

Proces inwestycyjny potrwać ma 24 miesiące. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci, natomiast za komercjalizację powierzchni biurowej – Colliers International.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra