Microfibra baner

Rozpoczyna się budowa Fabryczna Office Park

Fabryczna Office Park we Wrocławiu
Fabryczna Office Park we Wrocławiu
Firma Ultranet rozpoczęła budowę nowoczesnego kompleksu biurowego we Wrocławiu.

Fabryczna Office Park składać się będzie z trzech 3-kondygnacyjnych budynków biurowych i zostanie ukończony w  I kwartale 2014 roku.

Kompleks zlokalizowany jest u zbiegu ulic Wagonowej i Fabrycznej. Budynki znajdują się w bliskiej odległości od centrum, przy trasie na lotnisko. Użytkownicy liczyć będą mogli na dogodny dojazd komunikacją miejską, zarówno tramwajami, jak i autobusami. Otoczenie kompleksu to kameralne, niskie budynki oraz duża ilość zieleni. Najemcy i goście Fabryczna Office Park będą mieli do dyspozycji 88 miejsc parkingowych, w tym 6 dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Każdy z budynków oferować będzie 1000 mkw. powierzchni, przy czym na każdej kondygnacji znajdzie się ponad 300 mkw. dostępnej powierzchni.

W standardzie znajdą się systemy klimatyzacyjne, wykładzina, podwieszany sufit oraz okablowanie telefoniczne i komputerowe. W obiekcie zamontowana zostanie również kontrola dostępu do budynku oraz system zarządzania. Najemcy będą mieli zainstalowane indywidualne opomiarowanie mediów.

Inwestor, firma Ultranet Sp. z o.o., zajmuje się usługami telekomunikacyjnymi świadczonymi na bazie własnej infrastruktury światłowodowej, usługami informatycznymi, a także usługami budowlanymi. Firma jest również deweloperem oferującym powierzchnie biurowe i mieszkaniowe. W portfolio Ultranet znajduje się biurowiec przy ul. Strzegomskiej, o łącznej powierzchni 3200 mkw na 7 kondygnacjach. Obiekt jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania techniczne.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra