Art-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rośnie biurowiec w sercu Olsztyna

Wizualizacja biurowca MARS w Olsztynie
Generalnym wykowcą inwestycji jest firma OPB Development
Firma OPB Development realizuje nowoczesny kompleks mieszkaniowo-biznesowy Kopernik Park.

W ramach Kopernik Park znajdą się cztery budynki mieszkalne oraz budynek o charakterze biurowo-handlowym. Biurowiec znajdzie się przy ul. Partyzantów.

Jest to inwestycja, na którą miasto i jego mieszkańcy czekali bardzo długo. Wreszcie ta  część Olsztyna zostanie zagospodarowana i zabudowana architekturą wysokiej jakości, na jaką zasługuje ta prestiżowa lokalizacja – zachęca Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager OPB Development.

Prace przy budowie postepują. Została już wstawiona stolarka okienna, trwają prace nad elewacją oraz prace wykończeniowe, zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. Wokoło kompleksu wykonawca wyrównuje teren, a biurowiec wzrósł już na wysokość trzech kondygnacji.

Posiadacze samochodów korzystać będą mogli z podziemnej, dwupoziomowej hali garażowej. Na terenie kompleksu ulokowany zostanie również prestiżowy klub fitness – The One.

Kopernik Park jest dobrą lokalizacją do prowadzenia biznesu, głównie z powodu bliskości centrum miasta oraz kluczowych instytucji. Dodatkowo w okolicy znajdują się sklepy, obiekty rekreacyjne oraz kulturalne. Biurowiec MARS, który powstanie w ramach kompleksu, ma pomieścić ponad 2600 mkw. powierzchni biurowych i handlowo-usługowych. Na parterze znajdą się lokale handlowe i usługowe, natomiast na wyższych czterech kondygnacjach – biura. Projekt zakłada stworzenie budowli o nietypowej architekturze z przeszkleniami.

Przewidujemy, że swoje miejsce znajdą tam m.in. firmy świadczące usługi finansowe, prawne i medyczne oraz inne, poszukujące prestiżowej siedziby. Będzie to nowoczesne centrum biznesu w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Olsztyna – komentuje Kamila Górecka-Kirwiel.

Projekt obiektu biurowego powstał w Biurze Architektonicznym arch. Zbigniewa Patalasa.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra