Porto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny biurowiec powstanie w Poznaniu

Wizualizacja nowego biurowca w Poznaniu
Biurowiec Monday Development oferować będzie 1150 mkw. powierzchni
Firma Monday Development na początku 2014 roku rozpocznie budowę biurowca przy ulicy Małe Garbary w Poznaniu.

Nowa inwestycja powstanie u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóżnicza w Poznaniu. Oferować będzie około 1150 mkw. powierzchni użytkowej na siedmiu kondygnacjach.

Wybór przeznaczenia nieruchomości na cele biurowe został podyktowany jej doskonałą lokalizacją – w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Starego Rynku. Przy ul. Bóżniczej planujemy zrealizować kameralny budynek biurowy wyróżniający się ciekawą architekturą, w której dominować będą duże przeszklenia. Standardem i funkcjonalnością obiekt zbliżony będzie do zrealizowanego przez Monday Development projektu Piątkowska 116, który  uhonorowany został nagrodą JAKOŚĆ ROKU 2012 – komentuje Piotr Kasprowicz, Dyrektor Sprzedaży Monday Development.

Na parterze obiektu znajdzie się lokal handlowy, charakteryzujący się dobrą ekspozycją od strony ulicy Solnej. Wyższe kondygnacje przeznaczone są pod biura o powierzchniach od 75 do 120 mkw. W biurowcu znajdzie się także recepcja oraz miejsca postojowe w hali garażowej.

Atutem obiektu jest dogodna komunikacja z innymi rejonami Poznania, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Wszystkie biura, podobnie jak w przypadku inwestycji Monday Development przy ulicy Piątkowskiej, będą nie na wynajem, lecz na sprzedaż. Powierzchnie przeznaczone są szczególnie dla firm o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. Inwestor informuje o dużym zainteresowaniu nabywców obiektem i o prowadzonych już teraz rozmowach.

Aktualnie odbywają się prace przygotowujące inwestycję. Została już opracowana koncepcja architektoniczna, zdobywane są właśnie wszystkie niezbędne pozwolenia oraz prowadzone uzgodnienia z dostawcami mediów.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
poznaniak :
Ładny projekt, faktycznie mocno kameralny skoro tylko trochę ponad tysiąc metrów. Ważne żeby jakościowo się wyróżniał
9 lipca 2013 15:49
mantra