ARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrano wyłącznego agenta Horizon Plaza i Lipiński Passage

Horizon Plaza w Warszawie
Horizon Plaza w Warszawie
Knight Frank będzie odpowiedzialny za komercjalizację budynków Horizon Plaza i Lipiński Passage w Warszawie.

Union Investment Real Estate GmbH podjął decyzję o wyborze firmy Knight Frank na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację obiektów Horizon Plaza i Lipiński Passage.

Pierwszy z nich znajduje się w centrum biznesowego Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej. Składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków i łącznie oferuje 35 000 mkw. Dzięki unikalnej fasadzie obiekt jest dobrze rozpoznawalny, a o jego jakości mówi między innymi dobre doświetlenie i łatwa do aranżacji powierzchnia biurowa.

Lipiński Passage natomiast znajduje się w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu. Powstał w 1898 roku, a następnie w 2010 roku został odnowiony i przywrócony do użytku. Aktualnie uznać go można za jeden z najbardziej prestiżowych i stylowych budynków do wynajęcia w stolicy. Najemcy do dyspozycji mają 3500 mkw. powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej. Inwestycja wykończona jest w wysokim standardzie, a lokalizacja w centrum miasta pozwala na swobodną komunikację z innymi rejonami Warszawy.

Budynki są własnością funduszu Union Investment Real Estate GmbH, do którego należą także warszawskie biurowce Zebra Tower i Senator. Na całym świecie fundusz zarządza aktywami wartymi ponad 21,3 mld euro.

Knight Frank Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy Knight Frank, zajmującej się doradztwem w sektorze nieruchomości. W połączeniu z amerykańskim Newmark Knight Frank, ma sieć 370 biur w 48 krajach. Spółka zajmuje się między innymi usługami z zakresu doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego, wyceną nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz wynajmem powierzchni biurowych.


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra