Interbiuro - duży

Wybrano wyłącznego agenta Horizon Plaza i Lipiński Passage

Horizon Plaza w Warszawie
Horizon Plaza w Warszawie
Knight Frank będzie odpowiedzialny za komercjalizację budynków Horizon Plaza i Lipiński Passage w Warszawie.

Union Investment Real Estate GmbH podjął decyzję o wyborze firmy Knight Frank na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację obiektów Horizon Plaza i Lipiński Passage.

Pierwszy z nich znajduje się w centrum biznesowego Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej. Składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków i łącznie oferuje 35 000 mkw. Dzięki unikalnej fasadzie obiekt jest dobrze rozpoznawalny, a o jego jakości mówi między innymi dobre doświetlenie i łatwa do aranżacji powierzchnia biurowa.

Lipiński Passage natomiast znajduje się w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu. Powstał w 1898 roku, a następnie w 2010 roku został odnowiony i przywrócony do użytku. Aktualnie uznać go można za jeden z najbardziej prestiżowych i stylowych budynków do wynajęcia w stolicy. Najemcy do dyspozycji mają 3500 mkw. powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej. Inwestycja wykończona jest w wysokim standardzie, a lokalizacja w centrum miasta pozwala na swobodną komunikację z innymi rejonami Warszawy.

Budynki są własnością funduszu Union Investment Real Estate GmbH, do którego należą także warszawskie biurowce Zebra Tower i Senator. Na całym świecie fundusz zarządza aktywami wartymi ponad 21,3 mld euro.

Knight Frank Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy Knight Frank, zajmującej się doradztwem w sektorze nieruchomości. W połączeniu z amerykańskim Newmark Knight Frank, ma sieć 370 biur w 48 krajach. Spółka zajmuje się między innymi usługami z zakresu doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego, wyceną nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz wynajmem powierzchni biurowych.


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz