Interbiuro - duży

Nowa inwestycja biurowo-mieszkaniowa w centrum Poznania

Inwestycja biurowo-mieszkaniowa Bóżnicza w Poznaniu
Bóżnicza zostanie oddana do użytku w 2015 roku
Firma Ataner niedługo rozpoczyna nowy projekt biurowo-mieszkaniowy Bóżnicza, położony w pobliżu Starego Rynku.

W centrum Poznania, u zbiegu Małych Garbar i ulicy Bóżniczej, już niedługo wyrośnie nowoczesny obiekt o połączonej funkcji mieszkaniowej i biurowej. Budynek powstanie w pobliżu Starego Miasta, co zapewnia bliskość zabytków miasta, sklepów i atrakcji kulturalnych. Region, w którym zostanie zrealizowana Bóżnicza, jest historyczną częścią miasta. W odległości 200 metrów znajduje się Warta, a 300 metrów – Cytadela.

Obiekt dzielić się będzie na dwie części – biurową o wysokości sześciu kondygnacji oraz mieszkaniową, składającą się z siedmiu kondygnacji. W budynku oferowane będą mieszkania o powierzchni od 42 do 87 mkw, a także zróżnicowane powierzchnie biurowe i sklepy na parterze. W holu obiektu znajdzie się recepcja. Budynek będzie monitorowany. Użytkownicy korzystać będą mogli z podziemnego parkingu.

Projekt architektoniczny Bóżnicza powstał w pracowni architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Zakończenie budowy planowane jest na 2015 rok.

Jak zachwala inwestor, projekt łączy w sobie biznes, rozrywkę, kulturę na wyciągnięcie ręki, a także jest dobrą inwestycją pod wynajem. Coraz więcej osób, zwłaszcza młodych, pragnie mieszkać w centrum Poznania. Dowodem na to jest fakt jak szybko sprzedały się mieszkania w innym naszym budynku, przy ul. Towarowej - komentuje Paweł Szkudlarek z zarządu Atanera.

Firma Ataner powstała w 1991 roku i specjalizuje się w budowie mieszkań oraz obiektów komercyjnych. Do tej pory firma oddała blisko 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. W porfolio spółki znajdują się takie projekty jak Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz