Microfibra baner

Wiecha na GreenWings Offices - zdjęcia z budowy

GreenWings Offices od strony południowo-wschodniej
Południowo-zachodni narożnik dachu GreenWings Offices - widok
Zakończył się ważny etap prac na budowie warszawskiego biurowca GreenWings Offices – 28 sierpnia br. sfinalizowano jego stan surowy otwarty. Na obiekcie zawisła tradycyjna wiecha.

Ponadto w ramach inwestycji prowadzony jest szereg prac: na zaawansowanym etapie jest  wykonywanie instalacji w garażach i poszczególnych kondygnacjach. W fazie wstępnej jest z kolei wykonywanie elewacji i montaż ślusarki okiennej, a w najbliższej przyszłości ma się rozpocząć montowanie tzw. podłóg podniesionych.

w obiekcie wylane zostały już wszystkie elementy z betonu architektonicznego, a pozytywnie testy wytrzymałościowe w specjalistycznym tunelu aerodynamicznym Politechniki Krakowskiej, przeszły żaluzje zewnętrzne, których projekt wykonany został w pracowni JEMS Architekci. Co ciekawe, ta metoda testowania elementów konstrukcji budynków jest unikatowa na skalę w krajową – w Polsce nie ma bowiem tradycji badań aerodynamicznych elewacji budynków. Są to natomiast nowoczesne rozwiązania praktykowane na Zachodzie.

Wiecha na GreenWings Offices stanowi jeden z najważniejszych kamieni milowych tej oczekiwanej przez środowisko biznesowe inwestycji. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i budynek będzie ukończony w lutym 2014 roku, zaś dwa miesiące później będzie on oddany do użytku. Biurowiec wzbudza duże zainteresowanie swoją rzadko spotykaną nowoczesnością i energooszczędnością. Dziś dla każdego najemcy parametry te mają kluczowe znaczenie – tłumaczy Ronnie Richardson, prezes zarządu OKRE Development. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra