City Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wiecha na GreenWings Offices - zdjęcia z budowy

GreenWings Offices od strony południowo-wschodniej
Południowo-zachodni narożnik dachu GreenWings Offices - widok
Zakończył się ważny etap prac na budowie warszawskiego biurowca GreenWings Offices – 28 sierpnia br. sfinalizowano jego stan surowy otwarty. Na obiekcie zawisła tradycyjna wiecha.

Ponadto w ramach inwestycji prowadzony jest szereg prac: na zaawansowanym etapie jest  wykonywanie instalacji w garażach i poszczególnych kondygnacjach. W fazie wstępnej jest z kolei wykonywanie elewacji i montaż ślusarki okiennej, a w najbliższej przyszłości ma się rozpocząć montowanie tzw. podłóg podniesionych.

w obiekcie wylane zostały już wszystkie elementy z betonu architektonicznego, a pozytywnie testy wytrzymałościowe w specjalistycznym tunelu aerodynamicznym Politechniki Krakowskiej, przeszły żaluzje zewnętrzne, których projekt wykonany został w pracowni JEMS Architekci. Co ciekawe, ta metoda testowania elementów konstrukcji budynków jest unikatowa na skalę w krajową – w Polsce nie ma bowiem tradycji badań aerodynamicznych elewacji budynków. Są to natomiast nowoczesne rozwiązania praktykowane na Zachodzie.

Wiecha na GreenWings Offices stanowi jeden z najważniejszych kamieni milowych tej oczekiwanej przez środowisko biznesowe inwestycji. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i budynek będzie ukończony w lutym 2014 roku, zaś dwa miesiące później będzie on oddany do użytku. Biurowiec wzbudza duże zainteresowanie swoją rzadko spotykaną nowoczesnością i energooszczędnością. Dziś dla każdego najemcy parametry te mają kluczowe znaczenie – tłumaczy Ronnie Richardson, prezes zarządu OKRE Development. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra