Giant

BWW Law & Tax Firm będzie reprezentować Ideal Idea

Wizualizacja parku Ideal Idea Park
Wizualizacja parku Ideal Idea Park
Firma BWW Law & Tax Firm została wybrana na doradcę przy budowie, komercjalizacji oraz sprzedaży parku magazynowo-biurowego Ideal Idea Park III.

Prawnicy z kancelarii BWW Law & Tax Firm będą reprezentować IDEAL IDEA, dewelopera odpowiedzialnego za inwestycje typu SBU (small business units), podczas realizacji kolejnego projektu w Warszawie – Ideal Idea Park III.

W ramach doradztwa kancelaria będzie współpracować z deweloperem na wszystkich etapach realizacji inwestycji, od zakupu nieruchomości, poprzez budowę, komercjalizację oraz sprzedaż skomercjalizowanego i działającego parku magazynowo-biurowego.

BWW miała przyjemność doradzać już przy projekcie na rzecz Ideal Idea – wszystkie dotychczas realizowane inwestycje były przez nas obsługiwane od momentu podjęcia przez Inwestora decyzji o zakupie niezabudowanej nieruchomości, poprzez proces wyboru generalnego wykonawcy, komercjalizacji oraz wreszcie – sprzedaży gotowego projektu na rzecz jednego z wiodących funduszów sektora nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu wieloletniej współpracy na wszystkich tych etapach - skomentował adw. Michał Wielhorski, wspólnik BWW Law & Tax Firm kierujący zespołem doradzającym IDEAL IDEA.

Ideal Idea Park III jest parkiem magazynowo-biurowym mającym docelowo składać się z czterech budynków. Realizowany ma być w formie SBU. Łącznie oferować będzie 3100 mkw. powierzchni biurowych i 8700 mkw. modułów magazynowych połączonych bezpośrednio w biurami. Pierwsze dwa budynki o powierzchni około 11 800 mkw. będą oddane do użytku na przełomie września i października 2013 roku.

Projekt jest kolejnym w portfolio IDEAL IDEA, który na koncie ma już budowę i sprzedaż Ideal Idea Park oraz Ideal Idea Park II. Wartość pierwszej z inwestycji wyniosła ponad 33 mln zł, drugiej – 47 mln zł. Kancelaria doradzała przy obu tych parkach.


0.0
Tagi: Ideal Idea
Napisz pierwszy komentarz