HAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Pierwszy nowoczesny biurowiec w Rzeszowie będzie wyższy

Nowy projekt biurowca SkyRes Warszawska w Rzeszowie
Biurowiec będzie wyższy niż zakładał pierwotny projekt
SkyRes Warszawska zdobył pozwolenie na budowę i obecnie oczekuje na jego uprawomocnienie.

SkyRes Warszawska ma być pierwszą wielkopowierzchniową inwestycją biurową klasy A w Rzeszowie. Inwestor, firma Developres Sp. z o.o., 28 sierpnia 2013 roku zdobył pozwolenie na budowę. W chwili obecnej czeka dwa tygodnie na uprawomocnienie się pozwolenia i z dniem 16 września 2013 roku rozpoczyna prace ziemne.

Na etapie pozwolenia na budowę wprowadzone zostały zmiany do projektu, przez co budynek „urósł”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosić będzie 25 648 mkw, z czego 19 988 mkw. stanowić będą biura. We wcześniejszym projekcie powierzchnia biurowa zajmowała 16 060 mkw. Typowa powierzchnia piętra wynosić będzie 1619 mkw. Budynek będzie miał 14 kondygnacji, z czego 13 będzie naziemnych. Użytkownicy korzystać będą mogli z parkingu dla 113 samochodów i 105 rowerów, przy czym pasjonaci dwóch kółek do dyspozycji będą mieli szatnie i prysznice. Inwestor wyposażył obiekt również w stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Na parterze SkyRes Warszawska znajdzie się lobby oraz recepcja. W projekcie zawarto system kontroli dostępu, siedem szybkobieżnych wind oraz miejsce na kantynę na parterze. W biurowcu znajda się dwa niezależne źródła zasilania oraz wzmocnione stropy. Obiekt przygotowany jest pod potrzeby firm z sektora BPO, SSC i iT. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia 3D Architekci Sp. z o.o.

SkyRes Warszawska został zarejestrowany w systemach certyfikacji ekologicznej LEED i BREEAM.

Inwestor wraz z pracownią architektoniczną pracują również nad kolejną nowoczesną inwestycją biurową w Rzeszowie – SkyRes Lubelska.


0.0
Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz
mantra