Microfibra baner

Nowa inwestycja biurowa w Warszawie

X2 Boutique Office, fot. Facinelli 1 Sp. z o.o.
X2 Boutique Office, fot. Facinelli 1 Sp. z o.o.
Biurowiec X2 Boutique Office powstanie przy ulicy Czerskiej w Warszawie.

Przy ulicy Czerskiej 12 trwają prace wyburzeniowe, które zakończyć się mają do końca września 2013 roku. W czerwcu bieżącego roku firma Erbud S.A. podpisała umowę na budowę obiektu biurowego w tym właśnie miejscu. Kontrakt o wartości 45 mln zł zaowocuje nowym projektem – X2 Boutique Office. Inwestorem jest firma Facinelli 1 Sp. z o.o. Zakończenie budowy wyznaczone jest na styczeń 2015 roku.

Użytkownicy do dyspozycji będą mieli 15 267,02 mkw. rozlokowanych na pięciu kondygnacjach naziemnych. W ramach projektu przewidziany jest również dwukondygnacyjny garaż podziemny. Erbud S.A. w zakresie umowy wykona również drogi wewnętrzne, parking naziemny oraz infrastrukturę techniczną. Wykonawca zajmie się także zagospodarowaniem terenu.

Spółka Erbud działa od 1990 roku, wywodzi się z Torunia i powstała z inicjatywy Eryka Jana Grzeszczaka. Po sześciu latach powstał pierwszy zagraniczny oddział spółki w Krefeld na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Od 2000 roku spółka rozszerza działalność w Polsce, między innymi w Warszawie, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu. Wśród realizacji firmy znajdują się takie inwestycje biurowe jak Royal Wilanów w Warszawie (kontrakt wart 212,5 mln zł netto), Kościuszko Business Point w Toruniu, pierwszy etap Łopuszańska Business Park w Warszawie czy też zespół biurowo-usługowy Eurocentrum w Warszawie.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
mantra