Tétris Poland logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa inwestycja biurowa w Warszawie

X2 Boutique Office, fot. Facinelli 1 Sp. z o.o.
X2 Boutique Office, fot. Facinelli 1 Sp. z o.o.
Biurowiec X2 Boutique Office powstanie przy ulicy Czerskiej w Warszawie.

Przy ulicy Czerskiej 12 trwają prace wyburzeniowe, które zakończyć się mają do końca września 2013 roku. W czerwcu bieżącego roku firma Erbud S.A. podpisała umowę na budowę obiektu biurowego w tym właśnie miejscu. Kontrakt o wartości 45 mln zł zaowocuje nowym projektem – X2 Boutique Office. Inwestorem jest firma Facinelli 1 Sp. z o.o. Zakończenie budowy wyznaczone jest na styczeń 2015 roku.

Użytkownicy do dyspozycji będą mieli 15 267,02 mkw. rozlokowanych na pięciu kondygnacjach naziemnych. W ramach projektu przewidziany jest również dwukondygnacyjny garaż podziemny. Erbud S.A. w zakresie umowy wykona również drogi wewnętrzne, parking naziemny oraz infrastrukturę techniczną. Wykonawca zajmie się także zagospodarowaniem terenu.

Spółka Erbud działa od 1990 roku, wywodzi się z Torunia i powstała z inicjatywy Eryka Jana Grzeszczaka. Po sześciu latach powstał pierwszy zagraniczny oddział spółki w Krefeld na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Od 2000 roku spółka rozszerza działalność w Polsce, między innymi w Warszawie, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu. Wśród realizacji firmy znajdują się takie inwestycje biurowe jak Royal Wilanów w Warszawie (kontrakt wart 212,5 mln zł netto), Kościuszko Business Point w Toruniu, pierwszy etap Łopuszańska Business Park w Warszawie czy też zespół biurowo-usługowy Eurocentrum w Warszawie.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
mantra