Kinnarps Polska Sp. z o.o.

PHN sprzedaje biurowiec przy Rakowieckiej w Warszawie

Wizualizacja biurowca przy Rakowieckiej w Warszawie, mat. PHN S.A.
Wizualizacja biurowca przy Rakowieckiej w Warszawie, mat. PHN S.A.
Spółka Polski Holding Nieruchomości wystawiła na sprzedaż kameralny biurowiec na warszawskim Mokotowie.

Na sprzedaż oferowany jest grunt o kształcie zbliżonym do prostokąta, zabudowany 3-kondygnacyjnym budynkiem. W chwili obecnej prowadzona jest modernizacja i rozbudowa obiektu, w efekcie której biurowiec oferować będzie 1889 mkw. powierzchni na czterech kondygnacjach naziemnych. Uzyskanie standardu deweloperskiego oraz pozwolenia na użytkowanie budynku przewidywane jest w listopadzie 2013 roku.

Inwestycja oferowana przez PHN znajduje się przy ulicy Rakowieckiej 19 w Warszawie. Dojazd do budynku możliwy jest zarówno od ulicy Rakowieckiej, jak i Starościńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze dość intensywnie zabudowanym, w sąsiedztwie obiektów mieszalnych, głównie kamienic oraz budynków o funkcji usług administracyjnych. W okolicy znajduje się między innymi Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Urząd Dzielnicy Mokotów.

Zakres prac ujętych w standardzie deweloperskim obejmuje między innymi powierzchnie open space do wykończenia, klimatyzację i wentylację dla powierzchni wspólnych oraz podwieszane sufity dla powierzchni wspólnych. Dodatkowo, w obiekcie znajdą się podnoszone podłogi, otwierane okna, wykończone posadzki powierzchni wspólnych oraz niskoprądowe instalacje dla powierzchni wspólnych. Na poziomie +3 znajdzie się taras i dach zielony. Wszystkie kondygnacje obsługiwać będzie winda, a osoby niepełnosprawne korzystać będą mogły z podnośnika przy schodach. Na powierzchniach wspólnych zamontowane zostaną instalacje elektryczne i sanitarne. W biurowcu znajdzie się system BMS i przyłącze telekomunikacyjne. Zgodnie z pozwoleniem na budowę, na terenie wystawionym na sprzedaż znajdują się 4 miejsca parkingowe oraz dziedziniec o pojemności do 10 pojazdów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra