Aluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Savills odpowiedzialny za wynajem biurowca Zita

Promenady Zita we Wrocławiu
Obiekt będzie oferować ponad 22 tys.mkw biur
Firma Savills została wiodącym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację wrocławskiej inwestycji Vantage Development.

Pierwszy etap biurowca Promenady Zita jest realizowany od sierpnia bieżącego roku i zakończyć się ma w IV kwartale 2014 roku. Właściciel inwestycji, Vantage Development S.A., na wiodącego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację obiektu wyznaczył międzynarodowego doradcę – firmę Savills.

Promenady Zita oferować będą 22 110 mkw. powierzchni biurowej klasy A, zlokalizowanej w centrum Wrocławia, między ulicami Trzebnicką i Jedności Narodowej. Projekt architektoniczny  obiektu powstał w pracowni Maćków. Obiekt powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikatu LEED na poziomie Gold.

ZITA to trzeci projekt biurowy realizowany przez nas we Wrocławiu. Ta inwestycja jest częścią dużego parku biurowego, który został zaprojektowany z myślą o dynamicznie rozwijających się firmach, które planują dalszą ekspansję na wrocławskim, jak również dla nowych firm, które chcą rozpocząć działalność na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków regionalnych w Polsce - skomentował Henryk Wojciechowski, Dyrektor Rozwoju i Komercjalizacji Vantage Development.

Funkcjonalny projekt architektoniczny budynku z zielonym patio i małą architekturą, wpisany w spójną koncepcję Promenady Wrocławskich, jest z pewnością największym atutem inwestycji. Dołożymy wszelkich starań, żeby komercjalizacja ZITY i nasza współpraca z Vantage Development przebiegały pomyślnie – powiedział Tomasz Buras, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills. 

Biurowiec Promenady Zita należy do wielofunkcyjnego kompleksu Promenady Wrocławskie, zajmującego 15 ha terenu wzdłuż Odry. Najbliższa lata skutkować będą utworzeniem nowej dzielnicy Wrocławia, w ramach której powstanie 90 000 mkw. biur oraz 2500 mieszkań. Wcześniej w tej okolicy zrealizowano i skomercjalizowano pierwszy budynek kompleksu – biurowiec Promenady Epsilon.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra