Assa Abloy

Nowe oblicze Marynarska Business Park

Marynarska Business Park w Warszawie
Prace modernizacyjne trwały kilka miesięcy
Po kilku miesiącach prac modernizacyjnych kompleks biurowy Marynarska Business Park prezentuje swoją nową odsłonę.

Prace modernizacyjne objęły części wspólne oraz teren na zewnątrz budynków. Co więcej, poszerzono ofertę udogodnień dla najemców, a także odświeżono identyfikację wizualną.

 

Podczas kilkumiesięcznych prac wyremontowano trzy niezależne recepcje oraz podziemne garaże. Wyznaczono dodatkowe miejsca parkingowe dla rowerów i stworzono zatoczkę dla motocykli i pojazdów dostawczych. Prace dotyczyły również nowej aranżacji terenów zielonych, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz. Ponadto, stworzono nowe logo, film i inne materiały informacyjne związane z identyfikacją wizualną kompleksu, a także opracowano nowy system oznakowania budynków.

 

Przeprowadzony remont to nie koniec prac. Właściciel Marynarska Business Park, firma Heitman, zapowiada wprowadzenie nowych udogodnień w przyszłym roku. Elementem strategii firmy Heitman jest modernizacja kompleksu biurowego Marynarska Business Park, aby w jeszcze większym stopniu odpowiadał on potrzebom najemców – mówi Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman.

 

Prace remontowe oraz całość procesów związanych z rebrandingiem nadzorowała firma Jones Lang LaSalle, która jest również zarządcą i wyłącznym agentem ds. wynajmu Marynarska Business Park.

 

Prace przeprowadzone w ostatnich miesiącach w Marynarska Business Park miały na celu znaczące zwiększenie komfortu osób pracujących na jego terenie – komentuje Karolina Nitka, Starszy Zarządca Nieruchomości, Dział Zarządzania Nieruchomościami, Jones Lang LaSalle. Udało się to osiągnąć dzięki odświeżeniu części wspólnych, wprowadzeniu większej ilości zieleni, a także udogodnień dla rowerzystów. Ponadto, stworzono przestronne, jasne wnętrza wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko tworzą wygodne i przyjazne środowisko pracy, ale stanowią wizytówkę obiektu. Zmiany w kompleksie Marynarska Business Park spotkały się z bardzo pozytywną reakcją ze strony najemców – mówi.

 

Kompleks znajduje się przy ulicy Taśmowej 7 w Warszawie, na Służewcu Przemysłowym (Mokotów). Składa się z czterech niezależnych budynków, łącznie oferujących około 43 000 mkw. powierzchni. Marynarska Business Park została oddana do użytku w lecie 2008 roku i należy do spółki Heitman, działającej w imieniu Heitman European Property Partners IV. Swoje siedziby w obiekcie mają takie firmy jak Play, Netia, Colgate czy Master Blenders.

 

Zmiany wprowadzone w Marynarska Business Park dodatkowo umocnią pozycję obiektu jako dogodnej lokalizacji do prowadzenia biznesu, a także jednego z najbardziej prestiżowych adresów na warszawskiej mapie projektów biurowych – podkreśla Marzena Zielonka, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, Jones Lang LaSalle.


0.0
Napisz pierwszy komentarz