Nowa siedziba Daas Polska powstanie w Gdańsku

Nowa siedziba Daas Polska w Gdańsku, mat. Daas Polska Sp. z o.o.
Kompleks oferować będzie 2700 mkw. powierzchni całkowitej, mat. Daas Polska Sp. z o.o.
Firma Dass Polska planuje budowę nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego.

Archiplan Sp. z o.o. kończy prace związane z opracowaniem projektu budowlanego budynków biurowych nowej siedziby firmy Daas Polska. Kompleks znajdować się będzie przy ulicy Nowy Świat w Gdańsku – Braniewicach.

 

W ramach projektu powstaną dwa nowoczesne obiekty biurowe, których powierzchnia użytkowa wynosić będzie po około 1000 mkw. oraz hala magazynowa o podobnym metrażu. Łącznie powierzchnia całkowita inwestycji wyniesie 2700 mkw., natomiast kubatura – 8200 m3.

 

Termin realizacji projektu wyznaczony jest na 2014 rok.

 

Firma Daas Polska Sp. z o.o. działa w Gdańsku od 2003 roku. W zakres działalności spółki wchodzi kompleksowe wykonawstwo wewnętrznych instalacji sanitarnych i mechanicznych m.in. w obiektach biurowo-administracyjnych, handlowych i marketach, przemysłowych, mieszkaniowych, służby zdrowia, sportowo-rekreacyjnych, budynkach użyteczności publicznej czy też kinach. Firma zatrudnia ponad 70 osób w centrali w Gdańsku i w warszawskim oddziale otwartym w 2010 roku.

 

Za realizację kompleksu odpowiedzialna jest spółka Archiplan, powstała w 2009 roku po przekształceniu Pracowni Projektowej Archiplan Wojciech Rydzyński, która działa na rynku od 1995 roku. Biuro zajmuje się realizacją projektów architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych. W ramach świadczonych usług Archiplan przygotowuje realizację inwestycji, przeprowadzając przetargi prowadzące do wyłonienia wykonawcy. Firma pełni również nadzory inwestorskie.


5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz