Business House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoPodium Investment logoINTER-BUD logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cushman & Wakefield zarządcą warszawskiego parku biznesowego

Lipowy Office Park
Lipowy Office Park
Firma Cushman & Wakefield przejęła funkcję zarządcy w kompleksie Lipowy Office Park w Warszawie.

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą kompleksu biurowego Lipowy Office Park. Inwestycja składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 64 000 mkw.

 

Lipowy Office Park zlokalizowany jest przy ul. Żwirki i Wigury, głównej arterii Warszawy, łączącej bezpośrednio centrum stolicy z Lotniskiem Chopina. Biurowce wchodzące w skład kompleksu mają po dziesięć kondygnacji i wspólną dwupoziomową przestrzeń podziemną, w której mieści się parking, pomieszczenia techniczne i magazynowe. Głównym najemcą Lipowy Office Park jest Bank Pekao S.A. Inwestycja została oddana do użytku w 2008 roku. Projekt zrealizowała firma deweloperska HOCHTIEF Development Poland Sp. z o.o. Obecnie kompleks należy do spółki Europolis Lipowy Office Park Sp. z o.o. z grupy CA IMMO.

 

Lipowy Office Park to kompleks o ugruntowanej pozycji na biurowej mapie Warszawy. Jego dużym atutem jest lokalizacja oraz rozwiązania architektoniczne i techniczne – komentuje Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

 

Cushman & Wakefield oferuje pełen zakres usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usług korporacyjnych, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami, doradztwa i wyceny. Firma działa od 1917 roku i zatrudnia obecnie ponad 16 000 pracownikach w 60 krajach


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra