Podium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoKontor logoCity Space logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rusza budowa nowego biurowca w Gdyni

Biurowiec ENTER w Gdyni
Wizualizacja biurowca ENTER
Przy ulicy Śląskiej w Gdyni powstaje nowy biurowiec – ENTER, realizowany przez firmę EKOLAN.

Rozpoczęły się prace budowlane na działce przy ul. Śląskiej 47. Powstanie tu 6-kondygnacyjny biurowiec ENTER, oferujący 4500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Na parterze przeznaczono 600 mkw na ogólnodostępne usługi. Biurowiec ma być przystosowany do wymagań firm medycznych. Na ostatniej kondygnacji dostępne będą tarasy, natomiast z biur rozpościerać się ma widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Użytkownicy korzystać będą mogli z miejsc parkingowych w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu, a także z miejsc postojowych dla rowerów.

 

Towarzyszy nam koncepcja biurowca otwartego na miasto. Takiego, w którym nie tylko dobrze się pracuje, ale który służy też swojemu otoczeniu. Nazwa „Enter” to decyzje, nowoczesność, ale też wejście – w nowe możliwości, rozwiązania, idee – skomentowała Kinga Panufnik, Członek Zarządu EKOLAN.

 

Projekt biurowca powstał w pracowni BJK Architekci. Zgodnie z wizją projektantów ENTER zlokalizowany jest na placu, dzięki czemu wyróżnia się od zwartej zabudowy ul. Śląskiej. Budowa zakończyć ma się w pierwszym kwartale 2015 r.


0.0
Tagi: Ekolan
Napisz pierwszy komentarz
mantra