Tork

EKO Wybrano zarządcę Gdański Business Center

Gdański Business Center w Warszawie
Gdański Business Center w Warszawie
Firma doradcza JLL została wybrana na zarządcę powstającego w Warszawie kompleksu biurowego Gdański Business Center.

W zakres obowiązków firmy JLL (zmiana nazwy z Jones Lang LaSalle) wchodzi: uruchomienie budynku, tworzenie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z najemcami oraz szeroko pojęte zarządzanie operacyjne, w tym nadzór nad podwykonawcami i kosztami utrzymania obiektu. Inwestorem obiektu jest HB Reavis. JLL jest zarządcą Gdański Business Center od początku marca br.

 

Jesteśmy zadowoleni z wyboru doświadczonego i profesjonalnego partnera biznesowego, jakim jest firma JLL, do zarządzania naszym drugim warszawskim projektem biurowym – budynkiem Gdański Business Center. Wierzymy, że kombinacja takich czynników jak powierzchnia biurowa klasy A oraz wysoki standard zarządzania oznacza komfort i szczególną jakość obsługi dla naszych najemców – komentuje Stanislav Frnka, Dyrektor Zarządzający HB Reavis Polska.

 

Gdański Business Center powstaje u zbiegu ulic Andersa i Inflackiej, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański. Kompleks składa się z dwóch budynków oferujących łącznie ok. 47 000 mkw. powierzchni najmu. Obiekt certyfikowany jest w systemie BREEAM. Jednym z najemców kompleksu jest międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich KPMG.

 

Objęcie funkcji zarządcy Gdański Business Center to bardzo duże wyróżnienie i wyraz uznania dla wysokiej jakości usług świadczonych przez JLL na rzecz HB Reavis. Wierzymy, że nasze doświadczenie w zarządzaniu projektami biurowymi w Polsce w znaczący sposób przyczyni się do sukcesu tej inwestycji – mówi Virginie de-Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami JLL w Polsce.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy przy tak wyróżniającym się projekcie biurowym jak Gdański Business Center. Inwestycja HB Reavis, dzięki dogodnej lokalizacji, nowoczesnej architekturze, najwyższemu standardowi wykończenia wnętrz stanowi komfortowe miejsce do pracy i prowadzenia biznesu. GBC jest kolejnym z nowoczesnych i certyfikowanych biurowców, które dołączyły do portfela nieruchomości zarządzanych przez JLL – dodaje Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra