Torus logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Park Rozwoju już zaprasza najemców

Park Rozwoju w Warszawie
Park Rozwoju w Warszawie
Pierwszy etap warszawskiego kompleksu biurowego Park Rozwoju otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Kompleks, realizowany przez spółkę Echo Investment przy ul. Konstruktorskiej 10, powstaje w dwóch etapach. Budowa pierwszego budynku, który właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie, rozpoczęła się na jesień 2012 r. Firma Schneider Electric Polska wynajęła w nim 7000 mkw. powierzchni. W nowej siedzibie firmy pracować będzie ok. 700 osób.

 

Pierwsza faza kompleksu wynajęta jest w ok. 70 proc. Drugi etap ma zostać ukończony w drugim kwartale 2015 r.

 

Park Rozwoju oferować będzie łącznie 32 000 mkw. w dwóch budynkach. W łączniku między nimi znajdzie się restauracja. W projekcie uwzględniono również dwupoziomowy parking podziemny oraz parking nadziemny, dysponujące łącznie 740 miejscami postojowymi. Nie zapomniano również o strefach relaksu: na terenie kompleksu znajdzie się dziedziniec z wodną kaskadą i kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia na świeżym powietrzu. Dla rowerzystów przygotowano garaż ze stojakami i szatnie z prysznicami.

 

Kompleks powstaje w południowej części Mokotowa. Za projekt architektoniczny Parku Rozwoju odpowiada pracownia JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra