Kwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoTorus logoSawig Invest Group logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoFYI Commercial Consulting logoBREMA Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logoHexagon logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTriGranit Corporation logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra