FYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOnyx Business Point logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoSpectra Development logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra