Porto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra