Forbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoPodium Investment logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoKontor logoTorus logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra