HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoOnyx Business Point logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Office logoLC Corp S.A. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe Neptun uzyskało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie pod koniec marca 2014 r.
Gdańska inwestycja biurowa firmy Hines – CB Neptun - zdobyła pozwolenie na użytkowanie.

Biurowiec znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. CB Neptun oferuje 15 300 mkw. powierzchni w standardzie klasy A. Aktualne prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, na które w marcu wprowadzili się pierwsi najemcy. Generalnym wykonawcą zakończonych robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Centrum Biurowe Neptun to pierwszy wysokościowy biurowiec w Gdańsku. Wyrasta na wysokość 86 metrów i dysponuje powierzchniami biurowymi rozlokowanymi na 18 kondygnacjach. Na parterze obiektu znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne, z których będą mogli korzystać przyszli użytkownicy.

 

Projekt architektoniczny CB Neptun powstał w pracowni Aedas, należącej do międzynarodowej grupy Aedas CE.

 

Firma Hines, specjalizująca się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie, w Polsce działa od 1997 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra