Fabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoDorbud S.A. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPartner Capital Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoTorus logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Lipowy Office Park zarządzany przez JLL

Lipowy Office Park
Kompleks należy do amerykańskiej firmy inwestycyjnej W.P. Carey
Firma doradcza JLL przejęła zarządzanie warszawskim kompleksem biurowym Lipowy Office Park.

Zadaniem JLL będzie kompleksowa opieka nad kompleksem w obszarach: operacyjnym, technicznym, administracyjnym i finansowym, a także dbałość o relacje z najemcą obiektu. Zarządzanie inwestycją Lipowy Office Park zostało przejęte przez firmę z początkiem kwietnia br.

 

Wybór JLL na zarządcę kompleksu Lipowy Office Park to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że jest to pierwsza inwestycja W.P. Carey na rynku nieruchomości biurowych w Polsce. Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył projekt o tak ugruntowanej pozycji na warszawskiej mapie biznesu – skomentowała Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

 

Lipowy Office Park zlokalizowany jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Żwirki i Wigury. W skład kompleksu wchodzą cztery budynki oferujące łącznie 39 000 mkw. powierzchni biurowej. Pracownicy i goście obiektu mają do dyspozycji ok. 450 podziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą kompleksu jest Bank Pekao S.A.

 

Niedawno kompleks Lipowy Office Park zakupiła amerykańska firma inwestycyjna W.P. Carey.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra