City Office logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTétris Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoGłówka Pracuje logoEcho Investment logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Lipowy Office Park zarządzany przez JLL

Lipowy Office Park
Kompleks należy do amerykańskiej firmy inwestycyjnej W.P. Carey
Firma doradcza JLL przejęła zarządzanie warszawskim kompleksem biurowym Lipowy Office Park.

Zadaniem JLL będzie kompleksowa opieka nad kompleksem w obszarach: operacyjnym, technicznym, administracyjnym i finansowym, a także dbałość o relacje z najemcą obiektu. Zarządzanie inwestycją Lipowy Office Park zostało przejęte przez firmę z początkiem kwietnia br.

 

Wybór JLL na zarządcę kompleksu Lipowy Office Park to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że jest to pierwsza inwestycja W.P. Carey na rynku nieruchomości biurowych w Polsce. Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył projekt o tak ugruntowanej pozycji na warszawskiej mapie biznesu – skomentowała Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

 

Lipowy Office Park zlokalizowany jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Żwirki i Wigury. W skład kompleksu wchodzą cztery budynki oferujące łącznie 39 000 mkw. powierzchni biurowej. Pracownicy i goście obiektu mają do dyspozycji ok. 450 podziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą kompleksu jest Bank Pekao S.A.

 

Niedawno kompleks Lipowy Office Park zakupiła amerykańska firma inwestycyjna W.P. Carey.

Napisz pierwszy komentarz
mantra