Agrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoCity Space logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Lipowy Office Park zarządzany przez JLL

Lipowy Office Park
Kompleks należy do amerykańskiej firmy inwestycyjnej W.P. Carey
Firma doradcza JLL przejęła zarządzanie warszawskim kompleksem biurowym Lipowy Office Park.

Zadaniem JLL będzie kompleksowa opieka nad kompleksem w obszarach: operacyjnym, technicznym, administracyjnym i finansowym, a także dbałość o relacje z najemcą obiektu. Zarządzanie inwestycją Lipowy Office Park zostało przejęte przez firmę z początkiem kwietnia br.

 

Wybór JLL na zarządcę kompleksu Lipowy Office Park to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że jest to pierwsza inwestycja W.P. Carey na rynku nieruchomości biurowych w Polsce. Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył projekt o tak ugruntowanej pozycji na warszawskiej mapie biznesu – skomentowała Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

 

Lipowy Office Park zlokalizowany jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Żwirki i Wigury. W skład kompleksu wchodzą cztery budynki oferujące łącznie 39 000 mkw. powierzchni biurowej. Pracownicy i goście obiektu mają do dyspozycji ok. 450 podziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą kompleksu jest Bank Pekao S.A.

 

Niedawno kompleks Lipowy Office Park zakupiła amerykańska firma inwestycyjna W.P. Carey.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra