Spectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

W Warszawie otwarto nowy obiekt szkoleniowy

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
Centrum szkoleniowe znajduje się w kompleksie Adgar Park West
Grupa Adgar poinformowała o otwarciu Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota oraz Event Room'u.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota mieści się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181, zakupionym przez Grupę Adgar w 2013 r. Jest to, obok Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, drugi obiekt wchodzący w skład portfolio Adgar Conference Group. Nowa placówka powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój sektora szkoleniowego i eventowego w Polsce.

 

Nowo-otwarte centrum szkoleniowe zajmuje 630 mkw. powierzchni. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy i zdominowane są przez biel i soczystą zieleń. W centrum znajduje się dziewięć sal szkoleniowych o powierzchniach od 17 do 190 mkw., takich jak np. Chill Room, pozwalający na mniej formalne spotkania.

 

Klienci Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota mają do dyspozycji również Event Room z zapleczem multimedialnym. Znajduje się on na parterze Adgar Park West i zajmuje 176 mkw. powierzchni. Pozwala on na organizację spotkań dla 150 osób. Na ścianach Event Room'u znajduje się 103-calowy ekran plazmowy oraz 11 dodatkowych ekranów. Pomieszczenie jest wyposażone w indywidualny panel sterowania światłem, dzięki któremu można dostosować jego intensywność i kolor do potrzeb użytkowników.

 

Rynek MICE (meetings, incentives, conferences, and exhibitions – przyp. red.) w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń – skomentowała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra