Business House logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoCHB14 logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

W Warszawie otwarto nowy obiekt szkoleniowy

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
Centrum szkoleniowe znajduje się w kompleksie Adgar Park West
Grupa Adgar poinformowała o otwarciu Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota oraz Event Room'u.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota mieści się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181, zakupionym przez Grupę Adgar w 2013 r. Jest to, obok Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, drugi obiekt wchodzący w skład portfolio Adgar Conference Group. Nowa placówka powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój sektora szkoleniowego i eventowego w Polsce.

 

Nowo-otwarte centrum szkoleniowe zajmuje 630 mkw. powierzchni. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy i zdominowane są przez biel i soczystą zieleń. W centrum znajduje się dziewięć sal szkoleniowych o powierzchniach od 17 do 190 mkw., takich jak np. Chill Room, pozwalający na mniej formalne spotkania.

 

Klienci Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota mają do dyspozycji również Event Room z zapleczem multimedialnym. Znajduje się on na parterze Adgar Park West i zajmuje 176 mkw. powierzchni. Pozwala on na organizację spotkań dla 150 osób. Na ścianach Event Room'u znajduje się 103-calowy ekran plazmowy oraz 11 dodatkowych ekranów. Pomieszczenie jest wyposażone w indywidualny panel sterowania światłem, dzięki któremu można dostosować jego intensywność i kolor do potrzeb użytkowników.

 

Rynek MICE (meetings, incentives, conferences, and exhibitions – przyp. red.) w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń – skomentowała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra