Ocean Plaza Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoEcho Investment logoSawig Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoWOMAK HOLDING logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoCHB14 logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoTorus logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W Warszawie otwarto nowy obiekt szkoleniowy

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
Centrum szkoleniowe znajduje się w kompleksie Adgar Park West
Grupa Adgar poinformowała o otwarciu Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota oraz Event Room'u.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota mieści się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181, zakupionym przez Grupę Adgar w 2013 r. Jest to, obok Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, drugi obiekt wchodzący w skład portfolio Adgar Conference Group. Nowa placówka powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój sektora szkoleniowego i eventowego w Polsce.

 

Nowo-otwarte centrum szkoleniowe zajmuje 630 mkw. powierzchni. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy i zdominowane są przez biel i soczystą zieleń. W centrum znajduje się dziewięć sal szkoleniowych o powierzchniach od 17 do 190 mkw., takich jak np. Chill Room, pozwalający na mniej formalne spotkania.

 

Klienci Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota mają do dyspozycji również Event Room z zapleczem multimedialnym. Znajduje się on na parterze Adgar Park West i zajmuje 176 mkw. powierzchni. Pozwala on na organizację spotkań dla 150 osób. Na ścianach Event Room'u znajduje się 103-calowy ekran plazmowy oraz 11 dodatkowych ekranów. Pomieszczenie jest wyposażone w indywidualny panel sterowania światłem, dzięki któremu można dostosować jego intensywność i kolor do potrzeb użytkowników.

 

Rynek MICE (meetings, incentives, conferences, and exhibitions – przyp. red.) w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń – skomentowała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra