Art-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCHB14 logoPartner Capital Group logoOnyx Business Point logoTorus logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Olbrzymi zrównoważony biurowiec zdobył pozwolenie na użytkowanie

Pierwszy etap Eurocentrum Office Complex w Warszawie
Wizualizacja Eurocentrum Office Complex
Pierwsza faza warszawskiego biurowca Eurocentrum Office Complex może już witać najemców.

Grupa Capital Park otrzymała pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu Eurocentrum Office Complex, który dostarczył na warszawski rynek 42 337 mkw. powierzchni biurowej klasy A+. Inwestycja znajduje się przy Al. Jerozolimskich 136.

 

Jesteśmy dumni, że udało nam się dotrzymać zakładanych terminów realizacji i z początkiem czerwca do budynku będą mogli wprowadzać się już nasi najemcy. Eurocentrum jest pierwszym tak znaczącym obiektem w portfolio Grupy i wizytówką wysokiej jakości standardów naszej firmy – skomentowała Sylwia Filewicz, dyrektor działu deweloperskiego w Grupie Capital Park.

 

Obecnie prowadzone są zaawansowane prace związane z komercjalizacją powierzchni. W połowie maja do grona najemców dołączyła firma AB Foods Polska Sp. z o.o., która wynajęła 500 mkw. powierzchni biurowej. Cieszymy się, ze kolejna firma z branży FMCG doceniła standard, lokalizację i możliwości techniczne Eurocentrum. Jestem przekonana, że pracownicy AB Foods Polska uznają nasz biurowiec za przyjazne i komfortowe miejsce pracy - powiedziała Magda Terech, dyrektor ds. wynajmu powierzchni biurowych w Grupie Capital Park. Pozostałymi najemcami obiektu są: Unilever, Imtech Polska, Tebodin, Qumak, CEPD Management oraz Randstad Polska.

 

Eurocentrum Office Complex jest piętnastokondygnacyjny biurowcem, który docelowo zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, z czego 67 005 mkw. stanowić będą biura. W obiekcie 2181 mkw. przeznaczonych zostanie pod lokale o funkcji usługowo-restauracyjnej. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać z 612 miejsc w trzykondygnacyjnym podziemnym garażu oraz z 50 miejsc naziemnych. Projektanci zadbali również o rowerzystów: docelowo w budynku znajdą się 16 miejsca postojowe, 22 przebieralnie i prysznice, a także 2 samoobsługowe stacje naprawy rowerów.

 

Inwestycja powstaje zgodnie z wymaganiami systemu LEED CS Gold i zdobyła już precertyfikat. W obiekcie zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak m.in. zewnętrzne żaluzje na elewacji, systemy wentylacji i klimatyzacji z maksymalnym odzyskiem ciepła, energooszczędne oświetlenie oraz odbijająca światło membrana dachowa.

 

Generalnym wykonawcą jest ERBUD SA, natomiast za projekt odpowiada pracownia PRC Architekci.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra