Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoTorus logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Postępu 14 wyróżniony certyfikatem BREEAM

Postępu 14 w Warszawie
Postępu 14 w Warszawie
Warszawska inwestycja HB Reavis – biurowiec Postępu 14 – otrzymał wstępny certyfikat środowiskowy BREEAM.

Biurowiec powstaje przy ul. Postępu 14 i oceniony został na poziom Excellent w międzynarodowym systemie certyfikacji BREEAM. Jest to już trzecia warszawska inwestycja HB Reavis, która poszczycić się może tym wyróżnieniem.

 

Budowanie zgodnie z wytycznymi systemu BREEAM jest dla nas standardem. Jestem dumny, że nasza kolejna inwestycja otrzymała tak wysoką ocenę w ramach certyfikacji. Naszym celem jest dostarczanie najemcom rozwiązań najwyższej klasy, które poza najwyższą jakością wykonania i wyjątkowym designem są także niezawodne i wygodne w eksploatacji – skomentował Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland.

 

W biurowcu zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak nowoczesne systemy sterowania klimatyzacją. W pomieszczeniach, w których znajdować się będą ludzie, ilość powietrza będzie o 35 proc. większa niż przewidują normy, dzięki czemu zwiększy się komfort użytkowania. Co więcej, w każdym pomieszczeniu zamontowane zostanie strefowe sterowanie temperaturą. W projekcie uwzględniono także szybkobieżne windy, oświetlone systemem LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu. Użytkownicy będą mogli korzystać ze stacji do ładowania samochodów elektrycznych. W budynku znajdzie się również stacja uzdatniania wody, rozbudowany system irygacyjny oraz system swobodnego chłodzenia – free cooling.

 

Postępu 14 znajduje się u zbiegu ul. Postępu i Marynarskiej w Warszawie. Inwestycja oferować będzie 34 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec, zaprojektowany przez biuro Hermanowicz Rewski Architekci, ma zostać ukończony w pierwszej połowie 2015 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra