Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoPartner Capital Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTERBIURO logoBusiness House logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoAluprof S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoSchüco International Polska logoTorus logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoNowy Styl Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoTriGranit Corporation logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Postępu 14 wyróżniony certyfikatem BREEAM

Postępu 14 w Warszawie
Postępu 14 w Warszawie
Warszawska inwestycja HB Reavis – biurowiec Postępu 14 – otrzymał wstępny certyfikat środowiskowy BREEAM.

Biurowiec powstaje przy ul. Postępu 14 i oceniony został na poziom Excellent w międzynarodowym systemie certyfikacji BREEAM. Jest to już trzecia warszawska inwestycja HB Reavis, która poszczycić się może tym wyróżnieniem.

 

Budowanie zgodnie z wytycznymi systemu BREEAM jest dla nas standardem. Jestem dumny, że nasza kolejna inwestycja otrzymała tak wysoką ocenę w ramach certyfikacji. Naszym celem jest dostarczanie najemcom rozwiązań najwyższej klasy, które poza najwyższą jakością wykonania i wyjątkowym designem są także niezawodne i wygodne w eksploatacji – skomentował Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland.

 

W biurowcu zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak nowoczesne systemy sterowania klimatyzacją. W pomieszczeniach, w których znajdować się będą ludzie, ilość powietrza będzie o 35 proc. większa niż przewidują normy, dzięki czemu zwiększy się komfort użytkowania. Co więcej, w każdym pomieszczeniu zamontowane zostanie strefowe sterowanie temperaturą. W projekcie uwzględniono także szybkobieżne windy, oświetlone systemem LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu. Użytkownicy będą mogli korzystać ze stacji do ładowania samochodów elektrycznych. W budynku znajdzie się również stacja uzdatniania wody, rozbudowany system irygacyjny oraz system swobodnego chłodzenia – free cooling.

 

Postępu 14 znajduje się u zbiegu ul. Postępu i Marynarskiej w Warszawie. Inwestycja oferować będzie 34 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec, zaprojektowany przez biuro Hermanowicz Rewski Architekci, ma zostać ukończony w pierwszej połowie 2015 r.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra