Business House logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Postępu 14 wyróżniony certyfikatem BREEAM

Postępu 14 w Warszawie
Postępu 14 w Warszawie
Warszawska inwestycja HB Reavis – biurowiec Postępu 14 – otrzymał wstępny certyfikat środowiskowy BREEAM.

Biurowiec powstaje przy ul. Postępu 14 i oceniony został na poziom Excellent w międzynarodowym systemie certyfikacji BREEAM. Jest to już trzecia warszawska inwestycja HB Reavis, która poszczycić się może tym wyróżnieniem.

 

Budowanie zgodnie z wytycznymi systemu BREEAM jest dla nas standardem. Jestem dumny, że nasza kolejna inwestycja otrzymała tak wysoką ocenę w ramach certyfikacji. Naszym celem jest dostarczanie najemcom rozwiązań najwyższej klasy, które poza najwyższą jakością wykonania i wyjątkowym designem są także niezawodne i wygodne w eksploatacji – skomentował Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland.

 

W biurowcu zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak nowoczesne systemy sterowania klimatyzacją. W pomieszczeniach, w których znajdować się będą ludzie, ilość powietrza będzie o 35 proc. większa niż przewidują normy, dzięki czemu zwiększy się komfort użytkowania. Co więcej, w każdym pomieszczeniu zamontowane zostanie strefowe sterowanie temperaturą. W projekcie uwzględniono także szybkobieżne windy, oświetlone systemem LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu. Użytkownicy będą mogli korzystać ze stacji do ładowania samochodów elektrycznych. W budynku znajdzie się również stacja uzdatniania wody, rozbudowany system irygacyjny oraz system swobodnego chłodzenia – free cooling.

 

Postępu 14 znajduje się u zbiegu ul. Postępu i Marynarskiej w Warszawie. Inwestycja oferować będzie 34 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec, zaprojektowany przez biuro Hermanowicz Rewski Architekci, ma zostać ukończony w pierwszej połowie 2015 r.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra