HAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoSpectra Development logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Postępu 14 wyróżniony certyfikatem BREEAM

Postępu 14 w Warszawie
Postępu 14 w Warszawie
Warszawska inwestycja HB Reavis – biurowiec Postępu 14 – otrzymał wstępny certyfikat środowiskowy BREEAM.

Biurowiec powstaje przy ul. Postępu 14 i oceniony został na poziom Excellent w międzynarodowym systemie certyfikacji BREEAM. Jest to już trzecia warszawska inwestycja HB Reavis, która poszczycić się może tym wyróżnieniem.

 

Budowanie zgodnie z wytycznymi systemu BREEAM jest dla nas standardem. Jestem dumny, że nasza kolejna inwestycja otrzymała tak wysoką ocenę w ramach certyfikacji. Naszym celem jest dostarczanie najemcom rozwiązań najwyższej klasy, które poza najwyższą jakością wykonania i wyjątkowym designem są także niezawodne i wygodne w eksploatacji – skomentował Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland.

 

W biurowcu zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak nowoczesne systemy sterowania klimatyzacją. W pomieszczeniach, w których znajdować się będą ludzie, ilość powietrza będzie o 35 proc. większa niż przewidują normy, dzięki czemu zwiększy się komfort użytkowania. Co więcej, w każdym pomieszczeniu zamontowane zostanie strefowe sterowanie temperaturą. W projekcie uwzględniono także szybkobieżne windy, oświetlone systemem LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu. Użytkownicy będą mogli korzystać ze stacji do ładowania samochodów elektrycznych. W budynku znajdzie się również stacja uzdatniania wody, rozbudowany system irygacyjny oraz system swobodnego chłodzenia – free cooling.

 

Postępu 14 znajduje się u zbiegu ul. Postępu i Marynarskiej w Warszawie. Inwestycja oferować będzie 34 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec, zaprojektowany przez biuro Hermanowicz Rewski Architekci, ma zostać ukończony w pierwszej połowie 2015 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra