INTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Zielone certyfikaty dla North Gate i Atrium City

Atrium City w Warszawie
North Gate w Warszawie
Położone w Warszawie biurowce North Gate oraz Atrium City otrzymały certyfikaty ekologiczne BREEAM In-Use.

Budynki należą do funduszu Deka Immobilien, a ich zarządcą jest Knight Frank.

 

North Gate znajduje się przy ul. Bonifraterskiej 17. Budynek zdobył certyfikat BREEAM In-Use z oceną Very Good w kategorii "Asset" i "Building Management".

 

Atrium City natomiast znajduje się przy al. Jana Pawła II. Biurowiec również był certyfikowany w kategoriach "Asset" i "Building Management" i uzyskał odpowiednio wyniki Very Good i Excellent.

 

Knight Frank jest zarządcą 14 budynków należących do funduszu Deka Immobilien. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 330 000 mkw. 10 z nich jest certyfikowanych w systemie BREEAM In-Use.

 

Brytyjski system oceny wielokryterialnej BREEAM jest obecnie jednym z standardów na rynku nieruchomości w Europie i na świecie. Schemat ocenia wiele aspektów budynku, m.in. jakość środowiska wewnętrznego, efektywność energetyczną, dostępność transportową, materiały i konstrukcję, zarządzanie eksploatacją i realizacją, gospodarkę wodą i odpadami.


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra